Netradičný sex

dvd

Mne sa nezda tak hrozne to co pisala janicka123 neviem co ste ju tak odsudili.sex je hra. ja tuzim po sado maso takze neviem to je asi uz podla vas uplne zle?a to nie som ani submis. a ani domin. ale je to o hre.Len sa to neda s kazdym.

slovenka22

my sme sa natacali webkou a potom sme na to civeli, bolo to komicke a vasnive lebo niektore polohy sme predtym nikdy nevyskusali, super! pri pozerani na nas sme sa zasa nazhavili;) dalej netreba pokracovat...

kajka

no niektory ten netradicny sex vnimaju ako nieco cudne a zvratene, nechapem preco. Ved ked sa to paci obidvom, potom nevidim problem. Je to predsa spestrenie sexualneho zivota

zuzana175

baby,skuste skusit jahodky,alebo ine ovocie.ked mu bude pekne stat,zoberte tu jahodku,jemne mu nou prejdite po nom a hlavne po zaludi a potom ju odtial nezne spapajte..

juva

My sme sa na znásilnenie hrali len pár sekúnd,lebo keď mi chytil ústa a povedal:"Toto je znásilnenie!"tak vyzeral dosť komicky a tak som sa začala smiať.:DD ale včera bola iná sranda:jedli sme koláč s tou dávkovacou šlahačkou a potom som si zmyslela,že to použijem aj na niečo iné a tak som mu ošlahačkovala bruško a neskôr aj penis.Jemu sa to páčilo a hoci hodinu pred tým hovoril,že bude dnes len ležať,lebo nemá chuť na žiadnu aktivitu o chvíľu som bola ošlahačkovaná aj ja..:) a o ďalšiu chvíľu sme sa už milovali.:)

janicka123

Minule sme sa s priatelom \\\\\\\\\\\\ \\\"hrali na znasilnenie\\\\\\\\\ \\\\\\"..fakt sranda ale moc nam to neslko lebo som sa ani nebranila:)Minule som mu robila fajocku v aute potom sme sa pomilovali pri tom vsetkom mi strasne ponadaval, nenormalne vzrusujuce...potom chytil moju kabelku vyhodil mi ju, vytiahol ho zo mna, chytil ma za ruku vyhodil ma z auta a hodil mi na zem peniaze ... odisiel prec z autom ale hned sa vratil..spravil zo mna \\\\\\\\\\\\ \\\"kurvu\\\\\\ \\\\\\\\\" to bol neskutocny zazitok