Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sedivenie v skorom veku

joni_

ahoj, kto ste skusali Greylet resp. teraz je to pod nazvom Reparex - nefarbilo vam to ruky? Ja som zatial v zaciatkoch, takze to pouzivam kazdy den, na vlasoch uz vidim zmeny len mam z toho mierne zafarbene nechty a okolo nechtov na ruke, ked si to vtieram do pokozky. Cim to umyvate? nejak mi to nejde poriadne z tych ruk umyt :(

Pitrrr

Ahoj, na šedivenie vlasou sa mi najviac osvečil prípravok Greylet a určite ti odporúčam ho vyskúšať. Nájdeš ho na internete alebo v lekárni.

flower

ahoj, no existuje mnoho pripravkov proti sediveniu vlasov. jednak su to sampony alebo rozne vyzivove doplnky. z vitaminov je potrebny hlavne vitamin H, nazyvany biotin, ktory ma ucinky proti sediveniu a taktiez vitamin B5 spomaluje sedivenie vlasov. z domacich receptov by som ti poradila pravidelne pouzivanie zriedeneho jablcneho octu, pretoze pri osetrovani vlasov spomaluje proces sedivenia. zmes by sa mala skladat z 1/3 octu a 2/3 teplej vody. premiesas a vmasirujes do vlasov. a hlavne neoplachuj.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sedivenie v skorom veku - Fórum - ZDRAVIE.sk