Ešte nemám menštruáciu

Príspevok v téme: Ešte nemám menštruáciu
ektra

Mám už štrnásť rokov a ešte som nedostala menštruáciu. Veľmi sa bojím, že ju už nedostanem a nikdy nebudem môcť mať deti. Myslím, že príčinou je, že som vegetariánka. Vôbec nejem mäso, ale myslím si, že bielkoviny si nahrádzam v iných potravinách ako napr. mlieko a mlične výrobky, strukoviny, sója...Veď aj ľudia kedysi dávno nejedli mäso tak často ako dnes. Iba na nejakej oslave alebo pod. príležitosti (rozprávala mi to moja babka). Mama vie, že som ešte menzes nedostala, ale nič si z toho nerobí. Vraví, že by som ho mala dostať každú chvílu. Prosím, úprimne mi povedzte, či mám ešte nejakú nádej dostať prvú menštruáciu. Veľmi pekne ďakujem.

Sajaaa

Potrebujem radu.. Mám 14 a ešte nemám kramy. Doteraz som mala tak 2 roky biely vytok bez zapachu.. No teraz ho mám taký zltlasty tiež bez zapachu (posva má nepali ani nič také).. Je to príznak že to dostanem??

Daisy111

Baby kľud veď sa máte tešiť že ste ju ešte nedostali, ja by som bola rada keby som to dostala až niekedy v 15, mám 13 a nechápem prečo tu stresujete, ja som nad tým vôbec nepremýšľala proste to prišlo, stále máte čas

papi

Ahoj , mam 13 a este som menzes nedostala .... boliva ma pravidelne podbrusko , hlava a mam krce ... mam aj vytok a asi aj pms uz neaku dobu mam ... neviete ako je mozne ze som uz nedostala menzes ? ... uz my to dost vadi ... ze ma ta bolest neprestava prechadzat ...

papi

Ahoj , mam 13 a este som menzes nedostala .... boliva ma pravidelne podbrusko , hlava a mam krce ... mam aj vytok a asi aj pms uz neaku dobu mam ... neviete ako je mozne ze som uz nedostala menzes ? ... uz my to dost vadi ... ze ma ta bolest neprestava prechadzat ...

Dadus7130

Ahojte takže mám 12 rokov za chvíľu 13 a ešte mi neprišla prvá menštruácia no ale výtok mám...aj ochlpenie už mám..niekedy ma boli brucho hlava.....no a včera sa mi spravil pupak na imtivnom mieste nwte prečo ??

Dadus7130

Ahojte takže mám 12 rokov za chvíľu 13 a ešte mi neprišla prvá menštruácia no ale výtok mám...aj ochlpenie už mám..niekedy ma boli brucho hlava.....no a včera sa mi spravil pupak na imtivnom mieste nwte prečo ??

Tenada

Ahojte ...mam 14 v maji a nemam menzes ani prsia ... :/ velmi ma to hneva lebo moje kamošky a spolužiačky to maju ....čo mam robiť