Najlepšie kontaktné šošovky

age44

no missso, surevue su celkom dobre, ja som skusala vsetky mozne a napokon asi sa zas len vratim ku surevue, ktore som nosila viac ako 10 rokov. cenovo su prijatelne, optici ich predavaju cca za 1300,-, na inete ich mozes kupit aj za 950,- za 6 sosoviek.
vsak si pytaj u optika alebo ocneho lekara na skusku bud tieto, alebo nejake silikonhydrogelove, napr. air optix night and day, focus night and day, alebo pure vision. silikonhydrogelove su velmi dobre priepustne pre kyslik, aj ked maju mensi obsah vody ako bezne sosovky. kazdopadne si pytaj najprv skusobny par, aby si vedel ci ti sadnu alebo nie. daj nam vediet potom, ktore su tie najlepsssie.

borovica

My sme kúpili u očnej lekárky Bausch a Lomb Optima FW sú tam 2 páry. Jeden pár je na 3 mesiace čiže je to na pol roka a cena bola 930,- Sk.

spagheta

nooo...ani nie:) na cocke to vidis ci je uz taka-prilis makka a neda sa nosit..a ja ich nenosim cely den...cez vikendy vlastne len vecer a doma som v okuliaroch,takze pohoda

lasagne

spagheta, to ti akoze tri pary mesacnych vystacia na rok?
ja som 10 rokov nosila surevue, ale take som neskusala. max. tak dva tri tyzdne navyse... to sa nebojis o oci??

spagheta

aj ja nosim surrevue a uplne mi vyhovuju...tri pary -kazdy na mesiac,stoja 1250 sk,ale jeden ten par mi obycajne vydrzi take tri styri mesiace

mirka283

ja používam značku surrevue, mesačné, a som s nimi celkom spokojná, nosím ich už skoro 2 roky, zatiaľ som s nimi nemala žiadny problém