Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem?!!

Príspevok v téme: Problem?!!
sii

ahojte baby, a vsetci co mi mozete pomoct, uz asi rok mavam vytok, nesmrdi je zltkastej farby az biely ale podla mna je ho privela proste ked si rano dam ciste nohavicky, dojde do praca a su take spinave a nepohodlne ako keby som ich nosila dva tyzdne(bez prehanania), dalej zrejme s tym spojeny problem je v tom ze moja pokozka pri rodidlach a na konecniku je totalne tenucka precitlivela, pri kazdom utreti krvaca a stipe az boli. Prosim vas neviete co to moze byt?? Trapi ma to uz velmi dlho, lenze som totalny workoholik a nejako nestiham k lekarovi a vobec kam mam s tym ist??? Ak nekto mate s tym skusenosti tak prosim poradte. Dakujem.

mija

Ahoj,kedze nemas cas ist k lekarovi ja by som ti poradila caj GYNASTAN. mne pomoze vzdy,pri akychkolvek zenskych problemoch.ozaj,gynekolog mi zakazal pouzivat tampony!!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem?!! - Fórum - ZDRAVIE.sk