co mi je?

Príspevok v téme: co mi je?
tuvik

ahojte,
uz tri mesiace mam tazkosti, zacalo to bolestami hlavy,nizkou teplotou okolo 37,unavou, zateka mi hlien do hrdla, kaslem(uz od maja min.roka), citim sa slaba,bolia ma svaly a klby a k tomu mi zacalo piskat v usiach-bola som na usnom, sluch mam dobry..uz som absolvovala neskonale vela vysetreni a jedine co zistili je prekonana monunukleoza a tinnitus. moze to byt vsetko z toho?alebo mam ist este na dalsie vysetrenia? dakujem

Anett

Ahoj, mávala som problému s imunitou dlho rokov, každu zimu som mala angíny a zapal priedušiek. Začala som užívat prírodne doplnky vyzivy a tejto zime ma všetky choroby obysli. Ozvyte sa na môj e.mail ana.p@centrum.sk uvedte imunita a poslem Vam informacie o vyrobkoch. Som presvedcena, ze Vam pomôžu zbavit sa zdravotních problemov zapricinenych oslabenou imunitou.

RNG

Na pecen, precistenie a regeneraciu po poskodeni mononukleozou(epstein barr virus) treba protokol dr Berksona:
900 mg silimarin
600 mg alfa lipoicka kyselina
400 mcg organicky viazany selen

Na zvysenie viralnej imunity kazdemu odporucam minimum: selen, zinok a dobru probioticku zmes brat denne.

Na skryte(zakuklene ) infekcie je GSE,graviola, betaglukany a Samento(Vilcacora)
No a samozrejme dobru stravu, cast surovu, vcela zelenin a hodne vody.

tuvik

vivihaba,
dakujem velmi pekne za radu,ale neviem,ci to zaberie, pretoze ten kasel aj hlien mam uz dlhodoby..to tak skoro neprejde

tuvik

ja uz asi nicomu neverim, doteraz mi nic nebolo a zrazu sa zacalo vsetko rucat po zdravotnej stranke..nasi si myslia,ze som hypochonder,ale ja za to nemozem a urcite by som bola radsej keby som mohla byt zdrava..skusam aj cviklu a asi sa dam na nejaku ocistu organizmu,dufam,ze aspon to pomoze..este rozmyslam o vysetreni na chlamydie a mykoplazmy

vivihaba

Tuvik, skús sa večer pred spaním vymočiť v teplej slanej vode, daj si 2 Panadoly a malo by to spustiť hlieny, mala by si ich začať smrkať. Na kašeľ si skús prevariť pivo s lyžicou medu a to všetko teplé pekne vypiť a zaľahnúť do postele. Ja to mám takto odskúšané na sebe a vždy to zaberie

ifka

este sa mozes dat do poriadku.nejake jemne antibiotika by si mohla vybrat.take,co su setrne k peceni.koli tomu hlienu.do stravy vela suroveho cesnaku,cibule,kysla kapusta,cvikla.

tuvik

pecenove testy som mala v celku fajn az na jednu hodnotu,ktora bola zla.prestala som pit mlieko a jest mliecne vyrobky, kedze zahlienuju a ten kasel mam uz od maja, kde som prechodila jedno prechladnutie, mozno aj zapal prinosovych dutin,uz to mam asi chronicke :(

ifka

od toho novembra sa ti pecenove testy upravili?na tie zatekajuce hlieny by si mala nieco vybrat.aj ten kasel ma nejaku pricinu.vyskusaj byt na cas vegetarianka.vsetky masove vyrobky znizuju imunitu a zhorsuju zdravie.

Anett

Mne to veľmi pomáha, odkedy ho pijem už nemám problémy s kašľom ani tráviace problémy zmizli a hlavne sa cítim dobre.

Anett

Odporučila by som ti zohnať si ten chlorofyl, je to vynikajúci prípravok na detoxikaciu celého organizmu hlavne krvi, pľúc, pečene. Lucerna je jedným z najlepších zdrojov bielkovín, chlorofylu, karoténov, vitamínu A (retinolu), vitamínu D (kalciferolu), vitamínu E (tokoferolu), vitamínu B (pyridoxínu), vitamínu K (fylochinónu) a tráviacich enzýmov.
Lucerna je už niekoľko storočí známa po celom svete ako roborujúca a vitalizujúca látka. Na základe experimentálnych výsledkov môže eliminovať škodlivé látky vstupujúce do pečene a tenkého čreva prostredníctvom stravy ešte predtým, ako by stačili organizmus poškodiť. Posilňuje vylučovanie toxínov a neutralizuje kyseliny.
Živiny obsahujúce mnoho chlorofylu alkalizujú a detoxikujú organizmus, zvlášť pečeň