stipanie po sexe

andyna

baby, to vase stipanie moze byt sposobene mnohymi faktormi. Pri sexe vznikaju vnutri vo vagine drobne trhlinky na sliznici alebo odreniny, ktore jasne ze stipu, obzvlast ak sa pouzije ako lubrikant telove mlieko!! Obycajny lubrikacny gel je lepsi, ale ked je uz raz nieco rozdrazdene, tak bude stipat ak ten. Po sexe je dobre pouzit vaginalny capik Floragyn, ktory obsahuje dezinfekcne latky a tiez zive kultury pre udrziavanie/obnovu flory na posevnej sliznici.

:)))

zuzana175 prestne tak to stipe aj mna ale potom ked sa vyumyvam tak to prejde nemoze to byt aj nejako reakcia na spermie?

liana

Moze to byt aj infekcia...Skus pouzit cipku Canesten. Po sexe sa vzdy dobre umy (mne robi dobre Laktacid). Alebo to moze byt aj trochu "tvrdsi" sex. Staci mala ranka a poriadne to stipe. Na vyplachnutie posvy, pripadne na kupel je dobry aj Tantum Rosalgin (dostat v lekarni).

aaaa

ahoj zuzana tak to mas na 90 percent z toho kremu, tie su parfumovane a urcite sa nehodia ako lubrigant, len ti to viac poskodi..najlepsi je antibakterialny lubrigacny gel, ja som tiez mavala take problemy so stipanim, palenim po sexe, ale teraz to riesim tym, ze sa stale pred a po hned osprchujem aj ked sa to stale neda, ale snazim sa...no obcas ma to zacne stipat aj pocas milovania a to vtedy ak to uz dlhsie trva ako obvykle...dost neprijemne ale neviem ako si s tym poradit...no telove mlieko urcite viac nepraktizuj