rozpravate sa s partnerom?

Príspevok v téme: rozpravate sa s partnerom?
vecernica

Ako dlho sa rozpravate z partnerom ked pride domov z prace?(20 min 3 hodiny?)Neviem ci chcem vela od neho.Vsimla som si ze vaznejsie temy, alebo kultura, alebo to co som sa dozvedela zo sprav, ho nebavia,alebo len jednym uchom pocuva a nic nepovie.Maximalne riesi prakticke veci co druhy den musime vybavit.Je to normalne? su aj vasi muzi a partneri unaveny z prace tak ze sa pocas pracovneho tyzdna neda s nimi bavit napr o filme co vas zaujal, alebo nazoroch,atd...Bavite sa proste o tretich temach co sa netykaju prave vas dvoch?Je den pracujucich dvojic o tomto?: praca, jedlo ,televizia ,pripadne deti,pripadne sex a spat?

dada

skus si precitat knizky Preco muzi klamu a zeny placu, alebo Preco muzi nepocuvaju a zeny sa nevyznaju v mapach, tieto knizky napisali manzelia Allan a Barbara Peasovci, vtipne vysvetluju rozdiely medzi muzmi a zenami,napr, ze muzi nemaju potrebu tolko hovorit, zeny su zas ukecanejsie, vznika nepomer a zenam chyba komunikacia, ozaj si to skus precitat, mne to pomohlo pochopit, preco je ten moj taky aky je a lubim ho o to viac, a odpoved na tvoju otazku, ano skutocne sa bavime len o tom co kto kedy dnes a zajtra, kulturu a globalizaciu, svetovy mier a ine riesime ked sme s priatelmi ci s rodinou, kde sa premielaju rozne temy, na dlhe rozhovory a polemiky sluzia najlepsie kamaratky

panika

mne sa teraz tazko hovori-lebo som dlhodobo bez partnera, ale jednoducho muzi su taki..ked pridu domov, chcu mat svoj klud (vacsina z nich, nevravim, ze vsetci). Ale skus to inak-aky mal den, co v praci-ale iba ak to myslis uprimne. Daj mu najavo, ze chces komunikovat