neverim nikomu:(

Príspevok v téme: neverim nikomu:(
baba

mam jeden dost velky problem.. neviem verit ludom.. ci su to muzske abo zenske pohlavia.. ja neviem co je so mnou.. mam jednu kamaratku, kvasi najlepsiu, a tej sa snazim nejak verit, ale nie vzdy to dokazem.. viem, pomyslite si, co ti sibe mlada, ale ja som asi divna.. za vsetkym hladam vyuzivanie, klamanie.. potrebujem pomoc.. mala som vela moznosti na vztah, ale proste som musela odmietnut aj ked sa mi ten chalan dost pacil, lebo som ho nechcela ranit.. preto som radsej sama a len si tak povediac uzivam.. no a ked pocujem niektorych chudakov ako o nas, babach rozpravaju, ani sa mi im nechce verit.. poculi ste uz, ze babu si treba najskor vyskusat ako s nou zacnes chodit?? sak ani tricko si nekupis bez skusania..

johnyxx

Ahoj.Su aj muzi,ktori nepotrebuju najskor skusat,ale ktori sa snazia vniest do priatelstva,do vztahu nehu,romantiku,ale zial,prave ti zostavaju na okraji zaujmu zien,o ktorych priazen sa uchadzaju.Mozno si hladala prave tych druhych,od ktorych sa skutocnej spriaznenosti nedockas.Aj ja som sa sklamal,a preto uz neverim,aj ked moja pozicia je opacna ako ta tvoja.

trikss

chlapi mavaju radi silne reci.. je to taky ich specificky humor, ktory im pripada naramne smiesny, my nad nim len hlavou krutime. Mavnut nad nimi rukou a ide sa dalej.

baba

zenetti: pekne povedane:) dakuejm:)
zaja: najhorsie je, ked ti to povie 28 rocny, skuseny chlap.. ale viem, ze to netreba riesit..

zaja

ja tiez verim malokomu,ale na vine su negativne zivotne skusenosti.
a tie chalanske keci ma nezaujimaju.take nazory maju len pubertiaci alebo nezrele osobnosti.
a taki ma nepritahuju.staci mi ich chvilu pocuvat a hned viem zaradit do kategorie - prave tých,ktorym neverim a u mna koncia.

Zenetti

ja si tričká kupujem bez skúšania a páčia sa mi a pripravíš sa o pocit prejimneho prekvapenia ked to ,,tričkoˇˇ bude mať premiéru..-)