Nadmerné potenie nôh

Príspevok v téme: Nadmerné potenie nôh
esi

Mám 19 ročnú dcéru, ktorej sa nadmerne potia nohy. Nohy si umyje a behom pár minút ich má mokré. Hlavne teraz v zime je to veľmi nepríjemné, nakoľko obuv má sústavne mokrú, nohy studené a samozrejme s tým ju chytí kašeľ, nádcha.Pretrváva to u nej už niekoľko rokov. Neviem čo to spôsobuje a ako to odstrániť.

vapnov

myslim, ze by sme mali najst cosi co mame vsetci spolocne, mozno nam to pomoze najst riesenie. napr. mne je vzdy bud zima, alebo sa potim. iba vynimocne mi je dobre- ani zima ani pot (samozrejme len na chvilu...).

vapnov

ludia poviem vam ze je to hlavne o psychyke, teda okrem specialnych pripadov. sak kolkokrat aj v lete sa nepotis kym si to neuvedomis. jednoducho si musite uvedomit ze vam nic nehrozi a uvolnit sa. ak pozerate serial Dr.House- uz tam podobne pripady mali(myslim tym, ze islo len o psychyku)

simcatko

Cawte ludia...mam taky isty problem..je mi to dost trpane ked sa drzim s priatelom za ruky a su spotene...:(..S nohami mam tkay isty problem...Zatial to riesim hlavne cez leto tak ze kazde rano si olpachnem snudenou az ladovou vodou nohy---ruky..Chilku to pomala ale nic moc..Neviete mi poradit???

jogyy

prosiimm napiste ale na e-mail lebo sem moc nechodiimm som tu prvy kratt!!ale rada by som vedela co mam urobit aby sa mi nepoteli ruky??hrozne sa mi potia a nevem co s tym!!poradte prosiimm. odpovede zaslite na e-mail:jogy55301@centrum.sk

jogyy

prosiimmm co mam urobit strasne sa mi potia ruky keby si ich stale neutieram do nohavicc tak mi s nich moze kvapkat!!prosiimmm napiste odpovede na moj e-mail: jogy55301@centrum.sk!prosiimm

simonea

Dobrý deň,
v prvom rade majte zo sebou aspon 2 baliky servitiek. vzdy ked budete mat pocit ze s vam potia ruky utrite si servitkou...

ak nohy najlepsie je nosit bavlnene ponozky a vyochavat vatou....

skuste si rano umyt nohy s mineralkou...

vo váčšine pripadov ide o psychiku, cize dan clovek ma psychicke problémi, skuste zajsť za psychologom .

skuste si ruky umyt tonikom

drzim palce

elluisa

CO S TYM?? VED CHODTE K DOKTOROM.. POCULA SOM ZE V U.S.A MAJU SPECIALNE TOPANKY, KDE STRCITE VLOZKU A CELY POT IDE DO NEJ A NIE DO TOPANOOK.. NEVIEM VAM PORADIT INAC..JE TO HROZNE....