Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krupicka

[zruseny12]

sara13,ja by som na Tvojom mieste isla radsej k lekarovi, aby sa Ti to nerozliezlo,lebo to moze byt nejaka alergia...alebo este je jedna moznost neberies teraz momentalne nejake lieky,ci to nie je vedlajsi ucinok nejakych liekov....

deedee

Ja mam taku krupičku na pleciach. ras to je videť a raz vôbec. Mám to už od mala a nejako to neriešim, nieje to nejak važne. Ale hentaku krupičku som mala aj na brade a to bolo dost nepríjemne a sa mi to tiež zhoršilo ale vyriešila to HAK.

fastbaby

Sara, mne sa urobila taka uplne jemna krupicka na brade pred rokom. Bola som na mikrodermabrazii, ale nepomohlo. Postupne sa to za 5 mesiacov zmenilo na fakt skarede a vazne akne. Jedna pseudodermatologicka mi na to predpisala nejaku vodicku. Ked som prisla na kontrolu, nastastie mala dovolenku a iny lekar mi nasadil Roacutane, co v tvojom pripade este urcite netreba. Ja ten liek beriem 7 mesiacov a caka ma este mesiac. Ma to celkom slusne mnozstvo vedlajsich ucinkov, ale pomaha. Ostali mi uz len jazvy. Chcem ti tym len povedat, aby si nevahala a navstivila dobreho dermatologa. Ak si z BA, dam dobry tip.

panča

vyskusaj si vo vani spravit peeling a potom sa dobre ponatierat (plet.mlieko alebo krem-kludne to moze byt fest mastne)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krupicka - Fórum - ZDRAVIE.sk