Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som v tme...pomozte mi prosim

Príspevok v téme: Som v tme...pomozte mi prosim
amilie

Mam 14 rokov a anorexiu od augusta.Meriam 170cm a vazim 50kg. Uz som mala aj 43kg, asi zaciatkom januara. Prinutili ma pribrat, a v podstate som si vychutnavala kazdy kusok jedla ale... Ked sa pozrem do zrkadla hladi tam na mna tucne prasa... Chcem dalej chunut... nechcem zit, chcem zomriet.Poradte mi prosim.

vecernica

ak chces byt chuda tak zacni cvicit a nie sa obzerat v zrkadle.denne si chod zabehat.A inak chalanom sa vecinou pacia baby co su ako prasa:).Dufam ze aspon prsia chces mat.Bez rps nebudes pekna.A pre to aby si ich mala musis jest a cvicit.Je to len na tebe aku si urobis postavu.Chudnutim to nikam nedotiahnes ,dufam ze neches aby sa ti posmievali ze si bez zadku a prs.

naconick

Tazko povedat ci mas anorexiu :)keby ju ams tak si to v zivote nepriznas ale ked ty vravis ze viesd o nej a podla seba vyzeras ako prasa da sa s tym nieco robit,jedz normalne ako ostatni,surodenci,rovesnici,rodicia a vsugeruj si ze jes normalne tak ako ostatni cize nemozes byt tucnejsia...no nedomyslel som to cele,ale drzim palec,krv a mlieko je teraz v mode ;)

matko323

ako spametaj sa dievca,sak uvaz zdravy rozum..ved ked budes chuda tak ti akurat fajnovo zlyhaju oblicky a ked budes mat chalana tak za co ta chyti??za kost a kozu???nerob blbosti a radsej papaj..neboj budu aj horsie vecy a hlavne nepozeraj na to ako druhy na teba hladia papaj normalne a bud sama sebou..P.S nechci zomriet-neni to bohvie co a je to ubabele dostala si zivot tak ZI..dufam ze si daco vezmes ku srdcu ahoooj a drz sa..

romanka

nechces ty zomriet, nechces ty chudnut ale to co je v tebe a co tam nepatri:( urcite neprastan bojovat, da sa z toho dostat ale musis chciet
odkial si?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som v tme...pomozte mi prosim - Fórum - ZDRAVIE.sk