uzdicka - priebeh

mato#

ked ti ho umrtvia tak nebudes citit skoro nic...a ked ti doktor do uzdicky zareze ,tak len take posteklenie...Jedine na co sa trosku priprav je ta injekcia do penisu, trosku neprijemne...ale pohodicka :)
Co sa tyka masturbacie , to je hodne individualne, niekto honi za 2tyzdne, niekto za mesiac...
ta jazvycka je v pohode ,nic strasne, akurat ked si das prvy krat dole obvaz tak to nebude nic moc :)
Ale to chce cas a dobre sa o to starat

stanley

mato dik moc .. takze ked mi ho umrtvia nic nebudem citit, a v tom obvaze ho kolko budem mat? a ked ho budem mat uz dole tak mozem ztahovat predkozku? kolko dni nemozem masturbovat a este ze ked uz to je zahojene tak su nejake jazvy potom alebo to vyzera normalne?

mato#

Ahoj,
Nemas sa coho bat, cely zakrok sa prevadza pri plnom vedomi ,akurat penis lokalne znecitlivia.
Trva to par minut ,potom ti to doktor obviaze ,da ti nieco od bolesti ,pretoze ked injekcie prestanu ucinkovat trosku to stipe.
A inak pohodicka, budes si to natierat nejakou mastickou ,ktoru ti doktor odporuci, napr. framikojinovou mastou.Po nejakom case mozes pouzivat aj Cotractubex, je to masticka na jazvicky, celkom dobra...keby si mal nejake otazky kludne sa pytaj.
Cauko

...

stanley si pozri crepiny z hviezdickou zo vcera tam akurat rozoberali tutu problematiku je tam vyvetleny cely zakrok...

stanley

noo to viem doktor mi to povedal.. za 3 tyzdne mam ist do nemocnice tam mi to spravia .. a chcem sa este spitat ze po odstraneny to zle vyzera ked to tam uz nieje?