strach zo zubara

Príspevok v téme: strach zo zubara
zajko12

Mam 5rocneho syna,ktory ma panicky strach zo zubarky.Ked som snim bola na posledy,museli sme ho styria drzat,aby sa mu zubarka dostala do ust.A este ju aj pokusal.Myslela som si,ze nas vyhodi,ale nastastie to vydrzala,a vdaka jej trpezlivosti,mu zub opravila.Teraz ho zas boli zub a o navsteve zubneho lekara,nechce ani pocut.Prosim poradte mi nieco ucinne,co by zabralo,aby nemal taky strasny strach.Dakujem

marfuška

To mu ten kaz neopravila?Tú fistulku by som preliečila tým anopyrínom,ale ten kaz mu mala nejako oparvit,ked tam už,chudáčisko,sedel.

zajko12

Ma tam kaz,ale aj fistulku.Ked mu ju stlacim vyteka z nej hnis.Ale neboli ho.Bolest citi vecsinou vtedy,ked sa mu do toho zuba dostane jedlo.Ked sma boli na posledy u zubarky,tak mu vrtala prave tento zub.Dakujem

zero

Myslím že asi vieš gdo to je marfuška a damaxy ten kamoš viem že hovoryl ovás aké ste dobre a aké pekné odpovede ste napísaly,čavte musím sa starat o psíkov čav te zatím.

zero

Ano prípomina my to kamárata on už je 22 ročný chalan ale stále sa bojí zubarov je tu zaregistrovaný ako som si šimol 15 krát zdrohol mne a kamošom ked sme sa striedaly gdo ho bude strážit v čakarne myslím že váš syn zajko12 ma niečo spoločného zmojím kamošom jednu vec strach zubárov.Skuste zobrat vašho syna k zubarke a niakého jeho kamárata myslím že by to mohlo vyst.

marfuška

Ide o to,či tam má nejaký kaz,alebo len fistulku.Ked boli naši chalani malí a tak isto nechceli íst k zubárovi,tak mi pani doktorka poradila,aby som to preliečila acylpirínom alebo anopyrínom.