pol roka spolu

mash

ja jej kupin kedykolvek nejaku malickost a nie preto ze musim ale preto ze chcem a ked nieco mile uvidim tak viem ze by sa jej to pacilo a ze ju to potesi tak preco jej to nekupit? a na nejaky sviatok jasne ze nieje dolezite kolko stoji darcek ale to akym sposobom ho clovek daruje a aky ma prenho vyznam napr. fotka mojho dievcata moze stat cca 8 sk ale pre mna ma ovela vetsiu hodnotu

deee

mash, len ostan taky aky si, z toho co si napisal, predpokladam, ze si skvely priatel pre tu svoju a urcite na nu nezabudas ani mimo sviatkov a vyroci, je pekne, ze sa zaujimas o to co by ju potesilo a to mnohym chlapom chyba...niektori kupuju darceky sem tam niektori casto a niektori len z povinnosti, ale teba zaujima cim by si tu svoju potesil...

poliewoocka

Nic nie je lepsie,ako spontanny darcek z lasky:)Nemusi to byt nic drahe,hlavne,nech je to od srdca:)Nie je dobre,ak sa vo vztahu pocitaju mesiace.Mal by plynut spontanne,obohacovat sa kazdou spolocnou chvilou a tesit sa z neho kazdy den.

šišula

jaj,vy mate 16,to mi ušlo,tak kvety ja mam rada a stale ked dostanem od manžela ma to poteši,a nemusi to byt iba na narodky.........

pusa

NO TEN MOJ SI LEDVA SPOMENIE KEDY MAM NARODKY A UZ SME SPOLU JEDENAST ROKOV, A LEN TAK MI NIC NEPRINESIE. A MNA TO DOST MRZI, ZE SI MUSIM DARCEKY KUPOVAT SAMA

rodrigez

Jasne ze hej, ale nepotrebujem na to nejake vyrosia, ako pol roka, 3 mesiache, 50 dni a podobne... Hlavne to nie je povinnost a tak by bolo fajn na to aj pozerat... Myslim si ze kupovat nieco z povinnosti trebarz na 6 mesacne vyrocie je ovela horsie ako si spomenut kedykovek... Chcel som len povedat ze si netreba vymyslat nezmyselne vyrocia. Napr. valentin... osobne by som nechcel pri sebe partnera, ktory si na mna spomenie len na vyrocie, ci narodeniny, alebo nejaky vymysleny sviatok... o tom to proste nie je...