Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

zuzic

naty mne padavaju casto, mala som volakedy velmi huste teraz mam redsie ale este sa da v pohode. no jeden cas mi padavali tak ze som si vytahovala cele pramene, mala som vtedy velmi stresove obdobie- zdrav. problemy, rodinne...nedalo sa to poriadne zastavit ale potom sa to ako tak dalo doporiadku preto hlavne sa vzdy snazim znasat vsetko bez sresov. nemas teraz nejake stresove obdobie?

naty369

Mám 15 a Mne tiež padaju vlasy.Cez týžden to neni až také hrozné :) Takých 50 vlasov.Niekdedy ovela menej.No horšie to je ked si vlasy umyjem :/ ..Potom mi celý den vkuse padajú :( A vypadne mi asi cca 100 vlasov.Niekedy viac.Vždy som mala husté vlasy,no teraz mam pocit,že su ovela riedšie. Aj ked nikto si to až tak nevšimol. Mama mi hovorí,že to nič není,že si len namýšlam,no doma vkuse zbiera vlasy. čo pomáha aby to prestalo ? :/

:)

a koľko vám za deň vypadne cca vlasov ? alebo keď si umývate hlavu ? neviem koľko sa ešte považuje za normálne , ale čo je na nete že 100 vlasov denne je ešte normál to sa mi nezdá veď keby niekomu vypadne 100 vlasov každý deň tak neviem ako by vyzeral za pol roka . čudné nie ?

dvojbotka

neocapil som kupila dnes...saw palmetto este zozenem a ak bude treba tak si kupim aj ten laser...inak ma z toho porazi

co si myslite o zhustovaci vlasov toppik ?

kirkland

Už vieme, že účinnými látkami, ktorými sa dá dosiahnuť zastavenie vypadávania vlasov a obnova rastu vlasov u mužov s androgénovou alopéciou (alopecia androgenetica) sú:

(1) DHT inhibítory: saw palmetto extrakt 320mg alebo finasterid 1mg (v niektorých prípadoch aj dutasterid 0,5mg)
(2) vasodilátor:neocapil,regaine,kirkland
(3) laserové svetlo s v.d. 670nm
Mám vlastne skúsenosti s Kirkland,ktorý je cenovo dostupný a velmi dobrý.Dá sa objednat napr.na aukcie.sk na dobierku.

m.i.s.o

Príčiny vypadávania vlasov:
1. Vegetarianska strava
2. Nedostatok masa- železo, meď, zinok
3. Nedostatok slnečneho žiarenia
4. Teplotný rozdiel
5. nízka teplota-nosiť v zime čiapku

Tamio

Priciny vypadavania vlasov mozu byt rozne. Od stravy, genetika, a pod. Pomoct by mala bezlepkova dieta. Odporucal by som aj dermaroller ktory ma vraj velmi dobre ucinky pri vypadavani vlasov.