Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

beta

Ahojte, tiez mam podobny problem ako Vy vsetci - uz druhy rok mi padaju vlasy, najviac na jesen. Minuly rok som drzala dietu - delenu... ? Uzivala som eladen, po nom nastalo zlepsenie, ale tento rok sa to opat zhorsilo. Kamaratka z Nemecka mi poradila Regaine - 4 mesacna kura, nie prave lacna... mate s tym niekto skusenosti?

olivka

Ahojte, ja mám veľmi husté vlasy, ale nedávno som prežila veľmi stresové obdobie tak som sa ráno budila s vankúšom plným vlasov. Beriem BIOSIL, zaberá až po takých 2-3mesiacoch, ale je fakt účinný, aj nechty sú z toho veľmi pevné. A takisto je dobrý B-vitamín, ja užívam B-komplex, tam je celý rad B vitamínov, a v puberte som to brala keď som mala problémy s akné, a je to super aj na pleť.

terezka

Ahojte,chcela som sa spýať.Tiež mám problém s vypadávaním vlasov!Mám 19 rokov a už vyše 2 rokov mi padajú vlasy.Už od mala ich mám veľmi suché , no naštastie mám husté vlasy takže to až tak nieje poznať-vypadávanie,ale vadí to mne aj príbuzným doma,že mám tie vlasy všade:na oblečení,na dlážke...nedávno som užívala aj Panthenol lieky,ale nič.Používam aj žehličku na vlasy,ale to už dávnejšie takže podla mňa to nieje najväčší dôvod.Neviem či mám zájsť k lekárke alebo začať sama užívať vitamíny.Aké? Dúfam,že mi s mojím problémom pomôžete? ďakujem :)))

popopopola

bože, ked tu čítam tak sa cítim uplne mizerne...
lebo aj ja mam taký istý problém a neviem sa s tým vobec zmieriť. bola som u kožného lekara, ten mi doporučil si urobiť vyšetrenie u očného a na štitnu žlazu, ja vobec neviem, ako to zastaviť, každý den jem zinok a selen.a vyskušala som vseličo ...dala by som čokolvek aby som mala také krásne vlasy ako kedysi. teraz su strasne jemné a riedke.Zinok uživam už asi rok bez prestavok, zo zaciatku som videla rozdiel, že mi vlasy opekneli, dostali krasny lesk a aj prestali padať, no tento mesiac sa to opat vratilo do starých kolají. čo to može byť??? nechcem príst o vsetky vlasy, :(((

anka

ahojte aj mne vypadavaju vlasy a dost,som tri roky o operacii ženskych veci kde mi zobrali všetko,a chcem sa spytat ma niekto overeny pripravok z lekarne ak ano prosim poradte dakujem anka

rosa12356

mam problemy s vypadavanim vlasov trva to uz niekolko mesiacov ale nada sa to zastavit vlasy som mala dvakrat po sebe farbene a vtedy to zacalo skusala som uz mnoho veci no nic nepomaha prosim mohol by mi niekto poradit?????

neo

pomozte i mne prosim..kozna mi na nadmerne vypadavanie povedala ze sa to neda zastavit..ze je to v rodine..( oco ma miernu plesinu ale neprisiel k nej rychlo a nezacalo mu to v 17-tich :(...) a moja lekarka mi robila i rozbor krvi,vraj sa nic nenaslo ..a ma posiela za psychiatrom,lebo sa s tym neviem zmierit.. pomozte mi prosim niekto..skusal som uz aj lieki i sampon..nic nepomaha

RNG

zinok a selen su mineraly, nie vitaminy. Zihlava obsahuje steroly a hlavne kremik potrebny pre rast vlasov.
Najlepsie je ale siahnut na kompletne zmesy na vlasy, vitaminy aj mineraly. Pri dietach je casto podvyziva na rozne, preto je si ich rozumne doplnit.
Dobra je napr zmes Mega Vitamins for Hair, alebo aspon Skin Hair Nails. Bohatsi zdroj nez zihlava na kremik je praslicka. Dobry je caj zo zmesi tychto dvoch plus potrebne doplnky.

mrs.element

Ahojte...ja mam tiez problem s vlasmi..kedysi pred 2ma rokmi som ich mala strasne huste pevne a zdrave,ale asi pred rokom mi strasne zacali padat-najhorsie to bolo cez jesen...doktorka mi poradila zinok a selen a povedala ze to nemusi mat ziadnu vaznejsiu pricinu...ale vitaminy nezaberali a tak som skusila osvecenu zihlavu...trochu mi potom prestali padat,ale neviem ci to bolo tou zihlavou alebo skor tym ze jesen sa uz skoncila...teraz cez leto mi stale padaju myslim ze viac ako by mali a to stale pouzivam zihlavu...mam pocit ze by to mohlo suvisiet aj s tym ze presne pred rokom kedy mi zacali viac padat vlasy som zacala aktivne chudnut...prosim pomozte mi,ak niekto vie ako zlepsit kvalitu vlasov zabranit nadmernemu vypadavaniu,alebo tak

kaitlyn

Ahojte,
ja mam tiez problem s vypadavanim vlasov. Strasne mi padaju, naozaj dost! Pripada mi akoby som ich najviac stracala v okoli kutikov, mam ich uz dost vyplznute a vysoke! Neviete cim to moze byt alebo ako proti tomu bojovat? Zrejme mi padaju zovsadial, ale tie kutiky mam uz teda naozaj vysoke, ked si dam vlasy do gumicky tak to vypada dost biedne, mam ich tam dokonca aj take kratucke, a upozornujem ze to nei je tym, ze znova rastu...naopak skracuju sa tam vpredu, a nakoniec vypadnu! Ak by nejake predsa len tam znova rastli, tak len do urcitej dlzky! Ale mne tie vlasy proste rednu, alebo ja neviem...tam vpredu je to hroza...neviete cim to moze byt ovplyvnene, ze najma tam vpredu a kutiky? S akymi organmi to moze mat suvis, alebo s nedostatkom coho? Co by som mala robit? Ja uz fakt neviem, natierala som si uz vselico do vlasov co mi dala kozna, aj dusikom mi to potierala a nic, na dalsie ine vysetrenia ma neposlala, a to uz bolo pred takymi 3ma rokmi. Beriem zinok, snazim sa jest v pohode veci a nie kadejake blbosti (aspon teda nie vela :-) ) mam sampon proti vypadavaniu atd. Prosim pomozte, aspon ten suvis s cim to moze mat.