Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

kuckulinka

Ahojte na vypadavanie vlasov vam odporucam panthenol 100. tento liek mi pomohol, je volne dostupný v lekarnach, balenie 20 tabliet uzivajte dve - tri denne. poradila mi to moja lekarka ktora to tiez uzivala. tak vela stastia skuste naozaj to zabera stoji len cca 107 SK

titina

Ja keď mám krátke vlasy, je to OK, akonáhle dorastú do určitej dĺžky, začnú padať 10x viac. Vlasy mám tenké, ľahké. A manželovi sa páčia akurát tie dlhšie, tak čo s tým?

RNG

kixinka, po pravej strane tohoto textu su reklamy Google
Klikni na reklamu
Doplnky Vyzivy(RNG). Predavacky ti poradia.
Treba sa ich pytat, co maju nove, co nie je na zozname. Vedia zohnat vselico

ikka

Tak ak vam mozem poradit z mojej osobnej skusenosti.Mne pomohol sampon Revalid.Dostupny je v lekarni.Stoji nieco cez 200sk ale je ozaj ucinny.Su aj taketo tabletky a myslim ze balzam alebo nieco podobne.Ja som ale mala len ten sampon a ozaj mi pomohol.A zlepsila sa mi aj kvalita vlasov:)))

silwustek

Mam taky poroblem ako asi vsetci tu.. V poslednej dobe, mi strase vypadavaju vlasy. viete mi niekto prosim poradit nejaky domaci liek, alebo nieco, co naozaj zabera?Dakujem

jaja

Chcem vas poprosit o radu, dost mi vypadavaju vlasy, hlavne pri zmyvani a cesani. ale v predu ich mam dost riedke. chcem sa opytat ci niekto nevie co mam pouzit aby som tento problem vyriesila??? co mam pouzivat aby posobili hustejsie??? dakujem

tina

Moze mi niekto poradit????mam 17 r. a mam loziskovu alopaciu...chcem sa spytat ci sa s tym niekto stretol a ak ano tak ako to liecil a ci sa to da uplne vyliecit...dakujem....

mira

Claudia, ak ti vypadávajú hlavne vzadu, skús prehodnotiť, či neješ príliš slané, pečené, údené a mäso. Zároveň táto oblasť môže byť mokrá z príjmu vody.
Na zlepšenie ale budeš musieť urobiť väčšie úpravy.

claudia

trapi ma dlhodobe vypadavanie vlasov, v zadnej casti hlavy asi tak rok a pol, skusala som vselico mozne, poradte nieco, mam 20 rokov.....