Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

Seiana

Ahojte,ja som kedysi používala REGHAAR tabletky aj sérum a veľmi mi to pomohlo.Vlasy mi vypadávaju hlavne v zimnom období,takže opať som začala užívať REGHAAR a lopúchovú vodičku a vypadávanie sa dostatočne zmiernilo.Je to to najlepšie čo može byť.
Užívala som aj Revalid,ale vobec nepomohl,je drahý a nahovno :)

marika886

Ahoj, ja som tiez precitala vsetky rady a poskusala kadeco. Nakoniec uz dlhsiu dobu uzivam saw palmetto extrakt. Je to cisto prirodny extrakt a aj na zahranicnych forach som sa docitala ze to uziva dost zien a aj muzov na zastavenie vypadavania vlasov. kupis to tu www.vypadavanie.net

alčas

mala som pod. problem a to z farbenia vlasov začali mi vypadávať bola som u kožného dal mi tabl zinok a nejaku hormonálnu vodu z nemecka vtedy stála 1300 sk ale pomohlo to minula som ich 3 aj keˇto bolo drahé od tej doby chvala Bohu nemám žiaden problém . a moja rada skus odb lekára .kožného a nenechávaj sa len na lekárničku a napokon je viac lekárov vzstriedaj viacerích ak sa zhodnú v diagnoze doveruj Bohu a dr.

lenocka_8

Ja som si v lekárni kúpila Biohar, lekarníčka mi povedala, že všetke podobné vodičky sú účinne. Lenže tam píšu, že je to vlasový aktivátor, že sa používa pri nadmernom vypadávani, ale mne nevypadávaju nejak strááášne veľa, ale aj tak si myslím, že je toho dosť nato, že som taká mladá ale zas sa bojím ho použíť, že či sa nepoužíva až v horších prípadoch. Mohol by mi nejak uškodiť?

Raška

Ahojte baby, mne padali strašne dlho vlasy žiadne lieky mi nepomáhali.Ale raz som počula že odvar z prhlavy pomáha a naozaj mi pomohol už mi skoro mesiac nepadajú vlasy som veľmi spokojná. Alebo stačí ak si kúpite čaj z prhlavy a každý den si ním oblejete vlasy. Neoplachovať!

nano

tina : ložiskova alopacia
švagor to mal, používal rozne vodičky, a nakoniez sa zistilo že má pod zubom hnis a vlasy narastli naspať

šmolinka

bry den :o)ja som mala, resp. este stale mam problem s vypadavanim vlasov, ale je to uz v mensiej miere ako to bolo pred tym. v prvom rade som sa odhodlala ist ku kadernicke, kedze pred tym som ju asi rok nenavstivila kvoli zlej skusenosti, zostrihala mi poskodene vlasY. potom som si kupila v lekarni lopuchovu vodicku, stala asi 1,13eur a ako sa vravi nie stale to najdrahsie je aj to najlepsie, a pomohla mi, davam si ju skoro kazdy den a uz mi vobec nevypadava tolko vlasov ako pred tym, uz skoro vôbec, comu sa velmi tesim. este mi kadernicka poradila kupit si v lekarni nejaky balzam na vlasy, pouzivam CAPILLAN-česka prirodna kozmetika a davam si to 2x do mesiaca. lekarnicka mi radila este zinkove vitaminove tabletky ale tie nepouzivam. takze aj tie moze niekto skusit. takze lopuchova vodicka, capillan balzam, brezovy sampon, a kazdy 3.mesiac u kadernicky a to je podla mna najlepsia kura na krasne zdrave vlasy :o)

Miruškaaaa

Pekný deň, môj manžel prekonal rakovinu a po chemoterapii mu doktori povedali, že do dvoch mesiacoch mu vlasy začnú rásť. No ani po troch mesiacoch sa nič nedialo. Manžel bol nešťastný vzhľadom na to že je obchodník a na výzore si dosť zakladá. Vyskúšal všeličo, no póry na pokožke hlavy sa mu vôbec neotvárali . Naši český známi mu poradili extrakt z bylín čínskej medicíny. Volá sa to zheng 4 hair. Zhruba po dvoch týždňoch sa mu začali ukazovať prvé vlásky. Boli sme obaja veľmi šťastný ...