Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľ má dieťa

Príspevok v téme: Priateľ má dieťa
ARYZ

AHOJTE MAM PROBLE PISEM SEM CASTO ALE NEVIEM PRECO ASI SI MYSLIM ZE MI PORADITE ALE PODLA MNA KED MA CLOVEK NEJAKY PROBLEM MUSI SI TO RIESIT SAM.................. JA MAM PRIATELA OBAJA MAME 25 A SME SPOLU 8 ROKOV. NEDAVNO MI POVEDAL ZE MA DIETA S 42 ROCNOU ZENOU . NEVERILA SOM TOMU A ANI DO TERAZ NEVERIM... ROZMYSLAM AKO MI TO MOHOL UROBIT ACO TO DIETA A ON NA TIE ROKY AKA JE HLUPA VED JE VYDATA . ALE BOLA SITUACIA KTORU MOZNO VYUZILA ASI CHCELA DECKO ALEBO NEVIEM LEBO KED NA TO PRISLO POVEDALA MU ZE NEMA PLODNE DNI A PO MESIACI SA UKAZALO YE JE TEHOTNA MOJ PRIATL TO DECKO VOBEC NEVIDEL A ANI NEVIE AKO VYZERA ALE NIK O TOM NEVIE IBA JA POVEDAL MI ZE SOM SA TO NEMALA NIKDY DOSVEDIET ALE ZE MA UZ NECHCE KLAMAT NECH SA ROBI CO CHCE CI HO OPUSTIM ALEBO NIE ZE ON TO POCHOPI ALE NEMAM TO NIKOMU POVEDAT ALE JA STALE NA TO MYSLIM A NEVIEM TO POCHOPIT AKO JE TO MOZNE ZE SOM SI NIC NEVSIMLA PROSIM NAPISE MI NIEKDO AKO BI TO RIESIL

pupulka

ahoj...no po precitani mi neda nereagovat...kezde prezivam cosi podobne. priatel ma dieta s inou...stalo sa to predtym ako sme sa vobec poznali. za zaciatku to bolo velmi komplikovane a chcela som cuvnut lebo ta baba co to s nou mal (podotykam ze nechodili spolu)ho chcela dostat prostrednictvom dietata. No a ked zistila ze to nepojde tak mu zakazala sa stretavat s nim. priatel suhlasil lebo aj tak povedal ze bude lepsie ked otec bude ten s kym bude dotycna zit no teraz po roku sa znova ozvala(samozrejme pre zvysenie alimentov) a ze ho moze vidavat..pre mna to bolo tiez vsetko moc tazke a klamala by som keby som povedala ze uz je vsetko ok. Ale tam su este aj ine problemy...no ale v tvojom pripade je najhorsie na tom ze ta podvadzal (asi to nebolo iba raz). Ja som si ista ze keby sa toto vsetko u mna stalo keby sme boli spolu, urcite by som s nim nebola teraz. clovek robi chyby ale raz...sa to da, lenze tu je asi zjavne ze to raz iba nebolo. No ja som zas toho nazoru ze otec je ten kto vychovava. darno sa niekto bude hrdit titulom otec ked vidi dieta 2x do tyzdna...na par hodin. To nie je otec - to je navsteva. Ale samozrejme to je iba moj nazor. budem ti velmi drzat palce a daj vediet ako to vsetko dopadlo

patriana

Vedel to 4 roky a cusal. A teraz to vysype? Velmi divne, nemozem si pomoct, ale nieco mi tu nesedi. Prosim ta, len nenalet na slzy. Mozno ze mu tamta aferka prerastla cez hlavu a su tam uz, alebo budu dalsie problemy a musel s pravdou von. To mi vychadza, ze s tou zenskou udrzuje stale akysi kontakt (nehovorim sex.)
mam nejake skusenosti s muzmi, su dobri herci.

ARYZ

ahojte vsetky vam prajem pekny den a som rada ze mi pisete aspon mi trochu poradite lebo mna ta myslienka niekedy boli a niekedy ani na to nemyslim a to je ten lepsi pripad. tak a teraz k tom co piseme... on nikdy to dieta nevidel preto lebo "ona" mu povedala ak chces ho vydiet tak len v tedy ked sa narodi a ak neprides tak uz nikdy ho vydiet nebudes on v ten cas tam neprisiel sam nevie preco a od vtedy to zhaslo s je ticho neviem do kedy! ale problem je aj v tom ze on nevie ci je to vobec jeho ci to nebol len pokus o rozbitie nasho vztahu s jej strany a myslela si ze ked mu toto povie ze sa somnou rozide a bude mozno s nou neviem je to velmi tazke a myslim si ze aj pre neho nechcem ho zastavat ale ked mi to vsetko povedal bol smutny plakal a bolo mi tak ze som plakala s nim ciete si to predstavit asi nie lebo to bol taky vecer az som nevedela co mam na to povedat povedal mi ze mi to mal povedat skor lebo teraz pokazil dva zivoty mne a decku akeby mi to povedal skor mozno bito bolo inak ona od neho nepitala nic ani neplati na dieta neviem ako to bude dalej s jej strany ale ma mazela a asi mu to prisila ze je to jeho a ani sama mozno nevie koho a ani ja lebo ja tomu stale neverim a niekedy rozmyslam ako moze vyzerat ake je velke na koho sa podoba je to jeho nieje ja neviema bojim sa tuto temu s nim rzoberat lebo mam taky pocit ze on chce na to zabudnut....................

hmla

ahoj, no mas to strasne tazke. BOl ti neverny a navyse ma dieta s inou. Ked by som bola ja v tej situacii, tak mne by napr. nevadilo, keby dieta splodil pred tym, nez sme spolu zacali chodit, ale ekdze vy ste boli spolu 4 alebo 5 rokov, ked to urobil, tak to je ine kafe. Urcite by moja dovera k nemu zmizla, viem si predstavit, ze ho lubis, aspon ja keby lubim, asi by som sa s nim hned nerozisla,a le ako sa poznam hnusila by sa mi kazda pusa od neho, kazdy dotyk. Dalsia vec, ze by ma zaujimalo, ze ako moze byt taky, ked vie, ze ma dieta, ze ho este nevidel? NO neviem, to ma dost zaraza, ze preco ho vidiet nechcel. A navyse, moze si byt isty ze to dieta je vlastne jeho? NO neviem. JA osobne by som mu navrhla testy otcovstva, myslim, ze ked ta dotycna ho informovala, ze ma s nim dieta, tak ma na to pravo si to overit. Ale bez ohladu na to, ci je to jeho sieta alebo nie, podstatne je ze ta podviedol. JA by som to nezniesla. Vrelo yb to vo mne a myslim, ze ten vztah je odsudeny na zanik. Neviem aka si ty povaha, ale na toto sa neda zabudnut. Mna by to vnutri stale zhryzalo, nedokazala by som byt viac v takomto vztahu. Si mlada a ked vies, ze to nikdy neprekusnes, radsej to ukonci. MAs cely zivot pred sebou, nepremarni sancu na to, aby si spoznala lepsieho chlapa, ktory si ta zasluzi. Len nechapem, ze ti to povedal po tolkych rkoch, keby ti to tak velmi chcel vraviet, tak to povie hned po tom ako bol neverny (aj ked este nevedel ake nasledky to bude mat). KAzdopadne ti strasne drzim palce, bud silna, budes to potrebovat. Ale riadne sa s nim porozpravaj, to urcite. verim ze sa rozhodnes spravne. A s vlastnej skusenosti viem, ze ked ta podvedie raz, urobi to znova. Aspom mne sa to stalo pri 3!!! Aj ked vynimkapotvrdzuje pravidlo

ARYZ

AHOJTE DAKUJEM VSETKY KTORY MI POMAHAJU MYSLIM ZE NIEKEDY JE TU DOBRE NAPISAT KOLKO LUDI TOLKO NAZOROV DAKUJEM VAM VSETKY

jojoa

musim povedat, ze ma az zamrazilo.
Skusila som sa vzit do tvojej situacie a zostala som chvilu ticho.
Skutocne plati, ze ak raz podvedie, podvedie druhy raz, treti..
Pytala by som sa , kolko razy ma podvadzal, napriklad len s tou zenskou..to predsa nemuselo byt len raz. A potom, ak ho ona chcela len na semeno, tak by mu to nezavesila na nos.
a potom mohla by som rozmyslat, preco mi taku vec povedal. Alebo ma tak straaasne miluje, ze to musel dostat von, alebo je tak so mnou isty, ze sa neboji nasledkov. Alebo len jednoducho kalme.
Osobne by to zostalo vo mne, nedovera do buducnosti. jeho zodpovednost, .....
a ako sa poznam, skor ci neskor by to islo k rozchodu ak nie hned.
Moj nazor.

anulik

Naco ti to hovoril,nechapem.Kedze je ta zena vydata,manzel ho isto prijal za svoje,a teda vec je vyriesena.z jeho pohladu je to sebectvo.hryzie ho svedomie-on si ulavil,a tebe pridal na plecia poriadny batoh.su dve otazky-ak ta chcel opustit-mal vynikajucu vyhovorku.a ta druha,ak to mysli naozaj uprimne a caka od teba rozhresenie,klobuk dole pred jeho uprimnostou,ludia vzdy robili,aj budu robit chyby,treba zabudnut.iste si nebude na to dieta uplatnovat rodicovske naroky.len ty musis zistit,ci to myslel naozaj z uprimneho srdca.a este si poloz otazku,ako by to dopadlo opacne.ze ty by si po styroch rokoch chodenia s nim,otehotnela s druhym,a po troch rokoch by si mu povedala-viesco?toto dieta nie je tvoje,mala som vtedy ulet,ale nic sa nedeja,lubim len teba.trafene,vsak?naisto viem,aka by bola jeho reakcia.len malokto je taky silny,aby sa cez toto dokazal povzniest.spravnu volbu ti prajem.

moniqa87

myslim, ze toto musis riesit hlavne s nim a sama musis vediet ako ta taketo nieco zatazuje... tak ako jednu by to po tyzdni preslo a hodila by to za hlavu tak isto to moze druhu trapit az do konca zivota, sama musis vediet ci sa s tym vies vyrovanat a nebude ti to prekazat... druha vec je ta nevera, ale to si uz musite vyriesit vy dvaja
drz sa

rodrigez

No a ked ma to dieta 3 roky, uz 4 roky chodil s tebou ked ho robil.. to by ma trapilo viac... podvedies raz a uz sa to veze... nakoniec ti podvod pripada uplne bezna vec... nad tym sa radsej zamysli...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľ má dieťa - Fórum - ZDRAVIE.sk