Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aknne - toto pomohlo

Príspevok v téme: Aknne - toto pomohlo
usiko

ahojte vsetci, co mate akne.....chcem vam len povedat o mojej skusenosti. Akne mam od svojic 12 teraz mam 30, raz horsie raz lepsie. Stale som si kupovala tie najlepie aj horsie vyrobky proti akne, vyskusala so fakt asi 10 znaciek, ale nikdy som nemala pocit ze by sa to nejako zlepsilo....a pritom som si plet cistila ako z casopisu: vecer som sa odlicila, umyla si tvar cistiacou emulsziou, pletovou vodou a natrela kremom. Rano cistiaca emulzia, plet. voda krem. A potom mi doplo. moja mama ma tiez mastnu plet ale ziadne akne uz od 20, cely zivot si plet umyva mydlom a ziadna plet. voda a ine sajrajty....tak som si kupila mydlo, je jedno ake, vyskusala som hosijake, detske, teraz mam Protex, a umyla som si tvar tym. O poznanie bola hladsia, a kazdy den to bolo lepsie. teraz vidim ze po 3 dnoch som dosiahla take uspechy ale sa mi nepodarili za cele roky. Takze teraz vecer si len tvar odlicim, umyjem mydlom a necham tak. nanajvys si nakremujem partie, co su velmi suche, ale inak nic. a rano tiez len mydlo a make up. to je vsetko...ja si myslim ze vsetky tie sajrajty na plet su len reklam, trik.....a my hlupe naletime...

poliewoocka

Aj ja sa snazim dodrziavat pitny rezim,pijem prirodnu vodu z pramena.Na linku si vylozim 3 litrove flasky a poviem si,ze vecer tam nebude ani jedna plna:D kazdu chvilku si dam mensi pohar a citim sa ooovela lepsie:)

usiko

vidis lolito, ze to funguje...stare dobre babicky, mali by sme ich pocuvat...konecne sa citim krajsia, a bez tych hluoich chemickyvh veci....ja som vegetarian, pijem aj tak cez 2.4 litre tekutin denne, vodu a bylink. caje, takze toto uz nechcem zvysovat, jem vela zeleniny a ovocia, ziadne nezdrave veci...takze v tomto som nemala co menit...tak som skusila len to mydlo...

lolito

skusil som aj ja len mydlo a vodu a vela piť...a akné sa nerobi žiadne vobec...to stare akne mizne dost rýchlo aj tie podkožné velke miznu...ale ostavaju potom flaky to tiež len čakať pokial to zmizne či ako???...poradte :)

jogina

s tou vodou ma pravdu , ja som na tom podobne , ako sa hovori ani pracka ti bez vody neoperie , tak nejako je zalozene nase telo , idem si hned dat ,akosi som sa zabudla , ja to hlavne zbadam ked ma zacne boliet hlava , a ohladom akne tiez som pouzivala kadejake kremy a pod , no najviac sa mi osvedcili vyrobky na prirodnej baze a hlavne olivovy olej ,ci na pletalebo na vlasy

moniqa87

no, mam maly postreh a rada by som sa s vami on podelila...
ja som si asi pred tyzdnom povedala, ze uz konecne musim dodrziavat pitny rezim, no chcem trocha zhodit a zbavit sa necistot, takze preto... no a terz som nebrala ziadny zinok ani ine kremy na tvar vhodne na ake a tak, no a mam pocit, ze plet sa mi riadne vylepsila, u mna sa evidentne nedostatok tekutin prejavoval takymto sposobom, kedze sa mi necistoty nemali ako odvadzat z tela... nehovorim, ze je to zazrak a zaberie na kazdeho, no stoji za to zamysliet sa nad tym ako dodrziavame pitny rezim a co vlastne pijeme... ja pijem odvtedy len cistu vodu a musim povedat, ze estelen zistujem v com som robila pri akne ozajstne chyby...

RNG

Zapchavanie porov je aj zvnutra. aj zvonku. Zvnutra, ked telo vylucuje tvrdnuce(vysychave) tuky, preto radim sa vyhybat vsetkym chemicky a tepelne "upravenymi" povodne rastlinnymi olejami.
Kazdy z vas dufam vie, ze na olejomalby sa pouzivaju rastlinne oleje, ktore boli zahriate na vysoke teploty a potom sa stanu vysychave, tj tvrdnuce.
Zvonka sa daju pory zapchat hromadou veci, spomenutymi voskami, ale aj vysychavymi olejami.
Su oleje, co netvrdnu.Najdete ich oznacene ako Panenske(Virgin)
Viacere z nich vedia dokonca rozpustat stvrdnute oleje, preto z nich masky na noc otvaraju pory.
Moja osobne oblubena je zmes kokosoveho, olivoveho a monoi(kokosovy olej s extraktom z tiare=tahitska gardenia) s trochou citronoveho oleja.

...............

usiko, bohuzial asi si pouzivala pripravky krore sice hlasili ze su na akne ale mohli v skutocnosti obsahovat komedogenne/uhry tvoriace zlozky/bohuzial videla som tento napis "nekomedogenny "na viacerych aj renomov.znackach a pritom obsahovali latky upchavajuce pory.takze ak si budete kupovat kozmetiku na akne vyhnite sa tym co obsahuju TEKUTY PARAFIN/PARAFFINUM LIQUIDUM,ISOPROPYL MYRISTAT A ISOPROPYL PALMITAT, VAZELINA VASELINUM ALBUM, FLAVUM,,LANOLIN,VOSKY/CERA/

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aknne - toto pomohlo - Fórum - ZDRAVIE.sk