Aknne - toto pomohlo

Príspevok v téme: Aknne - toto pomohlo
usiko

ahojte vsetci, co mate akne.....chcem vam len povedat o mojej skusenosti. Akne mam od svojic 12 teraz mam 30, raz horsie raz lepsie. Stale som si kupovala tie najlepie aj horsie vyrobky proti akne, vyskusala so fakt asi 10 znaciek, ale nikdy som nemala pocit ze by sa to nejako zlepsilo....a pritom som si plet cistila ako z casopisu: vecer som sa odlicila, umyla si tvar cistiacou emulsziou, pletovou vodou a natrela kremom. Rano cistiaca emulzia, plet. voda krem. A potom mi doplo. moja mama ma tiez mastnu plet ale ziadne akne uz od 20, cely zivot si plet umyva mydlom a ziadna plet. voda a ine sajrajty....tak som si kupila mydlo, je jedno ake, vyskusala som hosijake, detske, teraz mam Protex, a umyla som si tvar tym. O poznanie bola hladsia, a kazdy den to bolo lepsie. teraz vidim ze po 3 dnoch som dosiahla take uspechy ale sa mi nepodarili za cele roky. Takze teraz vecer si len tvar odlicim, umyjem mydlom a necham tak. nanajvys si nakremujem partie, co su velmi suche, ale inak nic. a rano tiez len mydlo a make up. to je vsetko...ja si myslim ze vsetky tie sajrajty na plet su len reklam, trik.....a my hlupe naletime...

usiko

skuste to a prestante verit kozmetike..je to len reklama....ak nie, nevadi...ale ja som stastna, ye sa mi plet zlepsila....