Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest OKA

scuffle

no ja som bola aj u ocnej aj u neurologicky, ale nic z toho, nic mi nenasli a oko ma boli neustale, jedine ked zamestnavam mysel tak nad tym nepremyslam :( neviem co mam robit

tomi

Toto iste mam aj ja.Pred dvoma dnami som bol u ocnej ale ta my nic nezistila takze budem musiet ist zase k doktorke.Proti bolesty si staci dat paralen.

asteri

andreeeeejka, ako dopadol frajer? boli ste u lekara? zaujima ma to preto, ze aj ja to obcas mam, a bojim sa, ze je to zvyseny vnutroocny tlak, alebo teda glaukomovy zachvat. ale ak nepojdem k ocnej, a je to ono, moze to byt nebezpecne. napis prosim, ci mu to preslo, alebo bol na vysetreni. vdaka

seda

ak mu to neprejde do zajtra, tak urcite chodte k lekarovi, ja si myslim ze to asi bude len zvyseny ocny tlak, nech si oddychne, ale ja nie som odbornik, moze to byt zaciatok migreny, aj z pocasia to moze byt

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest OKA - Fórum - ZDRAVIE.sk