Šibnutá mater

otazkkka

Nechce sa mi listovat odkazy - vyjadrujem sa k teme: ja som mala velke problemy s matkou, nejak ma nemlatila ale ked stratila nervy, tak ma aj pastami doudierala... no proste, ODID! nevyhovaraj sa, ze na to nemas. Ja pracujem aj studujem VS, da sa to. Este mam aj sukromny zivot a odkedy som prec z toho pekla doma, lepsie vychadzam s ludmi, menej sa hadam s priatelom... Neostavaj v takych pomienkach. Pravo na to isto nema, ale v tomto state s tym nic nenarobis. Tu sa veci na sud davat neoplati. Ved vies, dokazy sa stracaju, svedkovia menia vypovede...

[zruseny12]

no ja skor mam skusenost taku,ze len zdravich chcu,aj ja som teraz posledny krat nemohla ist do prace,len koli tomu,ze mam problem z chrbticou...a este sa ma aj na deti pytali ci mam aby som nemarodovala s nimi...a ked som isla na prehliadku pred vstupom do zamestnania tak mi do papierov napisali,velmi namahava praca...tu tazko clovek zo zdr.problemami najde pracu,je to fakt velmi zlozite...a jasne ona si musi nejak pomoct a vediet, co si moze dovolit a na co ma...

sedmikraska

no to stymi podnikatelmi je diskutabilne. Oni naberaju zdravotne postihnutych ludi, pretze za nich od statu dostavaju pekne peniaze, co je ale vyhoda pre postihnutych ludi pretoze aspon maju pracu, no na druhej strane tym prichadzaju o pracu zdravi ludia... je to naozaj velmi zlozite, ale nejak sa to predsa musi dat vyriesit

[zruseny12]

no mate stastie,ze mate aspon taku pracu aku mate,ale nie kazdy ma stastie.A je pravda ako pisete,clovek musi byt totalne zdravi aby mohol pracovat,a to plati aj tu u nas na Slovensku....uz aj na inzeratoch ked hladaju ludi je napisana podmienka:dobry zdr.stav.A je aj vela vycuranych podnikatelov,ktory zneuzivaju ludi a manipuluju s nimi...je to tazke pre nu,ona musi vediet na co ma....

sedmikraska

to je fakt, ze si aj moji znymi mysia, ze sme milionari :) a cakaju vsetci, ze budeme pozyvat, pritom ked tu zijes, tak sa nepocitaju KORUNY. takze platis vsetko drahsie, presne tak necakane vydavky, ktorych mame naozaj dost, vykradli nam auto, samozrejme s penazenkou(na slovensku),a ked sme si ho kompletne potunili, tak nam ho o mesiac naburali a dali nam hona totalku, ale preplatili len zaklad a ziadne upravy. niekedy je to tazke, ale inak jepsie ako na Slovensku, aj ked som tam nikdy nepracovala a ni po tom netuzim. Tento tyden sme sa prestahovali na sever blizko jazera Lochness a asi 20 metrov od naseho domceku je more a area delfinov a velrib, ale este som ich nevidela :( a v pracin su vsetci neskutocne mili, som tu velmi spokojna

keituskaaaa

No tak jasne ze aj my sme si pokupovali,ale prisli take veci ako choroba,pokazilo sa nam auto,tam islo vela penazi,zubari tu tiez nie su lacni ze a este k tomu ked sa par krat v roku nieco doma prihodi ( nie v mojej rodine ale v priatelovej)tak sorry ale .... a to je len zaciatok..treba ist aj na dovcu,predsa nemakame 365dni v kuse,to by nas polozilo a domov darceky atd....proste fakt ma sere ze doma si napriklad kamoska mysli ze uz mam miliony Ale im to nevysvetlis..A kde si v Skotsku? Ja som na juhu GB v Eastbourne

lea

no ale ked je niekto chory, tak tazko pojde do zahranicia pracovat. v zahranici nie su sprosti, lacnu pracovnu silu chcu poriadne vyuzit, na nejake jej zravotne problemy ohlad brat nebudu.

sedmikraska

no kazdopadne fakt zalezi na tom ako je na tom zdravotne, pretoze su caste zdravotne prehliadky pred prijatim do zamestnania

sedmikraska

no ja som nepovedala, ze som stale sama, som v Skotsku necele 2 roky a to mi nehovor, ze sa tu neda nasetrit!!! nechcem vypisovat co vsetko uz mame, ale naozaj sa to da a aj v tych Cechach mi to slo aj ked o dost tazsie, ale da sa. Urcite aspon do zaciatku, aby sa mohlo vycestovat dalej apisala som, ze si tam moze najst znamych cize nemusi byt tiez stale sama, ked sa pohybujes medzi ludmi co su vlastne podbne na tom ako ty, tak po case niekoho ,,splasis"