Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šibnutá mater

keituskaaaa

To vyzera,ze tu teraz nie je..Skoda,by ma zaujimalo,ako to ma doma naozaj..ak je vazne odkazana na rodicov zo zdravotneho hladiska,tak neviem..v zahranici sa maka,casto su len prace,v ktorych sa stoji,alebo upratuje v hoteli alebo restika..

keituskaaaa

No to chcem vidiet teda Jasne ze nasetris asi tak za 10rokov ked si sama HaHa Ja som tu uz 3 roky a to makam poctivo Dievca moje nemam ani na ten 2izbac u nas 'pomohlo'mi prijatie eura = znizil sa kurz = zvysili sa ceny A kedze ja nechcem byt ale dom = este 3-4 roky tu = urcite bude dalsie znizovanie kurzu = doba neurcita! Mam tu kamaratov,ktori su tu 3-4 roky,chceli si nasetrit,kupit byt,dom,alebo auto,zalozit rodinu.A vies co? Vykaslali sa na to,zostavaju tu.Preco?? Pretoze u nas sa proste ani neoplati zakladat rodinu..

sedmikraska

predsa nemoze cakat, ze jej byt nejdu a budu platit rodicia alebo bude u nich navzdy? Otazocka dostavaju za teba nejake peniaze tvoji rodicia? Si odkazana na to aby sa o teba starali? nemsim financne, ale fyzicky

sedmikraska

ale ked napriklad vyskusas agenturu KAPPA PEOPLE, s tou som ja zacinala(namas tam sice miliony, ale ubytovanie zdarma a v cechach nepotrebujes jazyk) vyskusas si zivot podla seba a potom ked nieco nasetris lebo naozaj to ide, tak ti uz nic nebrani najst si pracu aku chces a s novymi znamimi trebars svoj bytik, proste vsetko sa da a nie sa vyhovarat bna druhych

keituskaaaa

No hej,ale mne pomohol priatel,mala som troska penazi z poistky od babky,ale to bolo aj tak malo..sama by som to asi nezvladla..no ved prave..Slovensko ide dolu vodou..tie ceny nehnutelnosti..asi sa im v tej vlade nie zle poje....v hlave..ale tam pri koryte im je fajn..a obycajny ludia aby sa trapili cely zivot a makali...o nicom

sedmikraska

keitussska sama vidis, ze sa to da. Ja som tiez zrhla rovno po skole najprv do Cech ateraz som v Skotsku, tiez som nemala vobec peniaze a teraz mam. Len treba fakt chciet odist. Tiez by som nezostala na Slovensku, lebo tam je fakt nemozne mlademu cloveku zacat vlastny zivot.

keituskaaaa

Co??? Tak vy sa ludia uvedomte co tu do ... pisete!! Ako ma mat asi prachy ked zije na Slovensku?? Priemerny plat v malom meste 8-10tis.??? ved je sama,zda sa ze nema priatela,ktory by ju financne (aj psychicky)podrzal!! Zazila som to iste,mam 22 a uz 3 roky som v Anglicku,zdrhla som od tej....matky a odvtedy som ju nevidela!V den ked ma chcel znasilnit moj nevlastny otec som si povedala dost!Ale to si treba uvedomit ovela skor! Vsetky peniaze som dala na cestu sem a nelutujem! Lenze mne aspon pomohol priatel,keby nebolo jeho tak ani neskoncim SS a asi som niekde na E55! Tak tu prestante pisat pi...ked neviete o zivote nic!

skusena

ja sama som si prechadzali tym,ci otazocka od narodenia cez ZS,SS a dokonca aj VS.
nikdy som nemala s rodicmi dobry vztha,+ alkohol zo strany otca a frustracia a depresie matky a bitky boli na dennom poriadku.ale to neboli ''pohlavky''a facky,ale mucenie!!!ak si myslite,ze sa to dnes nedeje a uz vobec nie dospelym,tak ste na omyle.
taktiez neskor brat zacal vsetkych terorizovat,vratane rodicov a vsetci sme zili v hroznej nenavisti.
iste,mali sme na tom aj my deti,ale to nebol dovod na take hrozne bitky {hokejka,tlcik na maso,doska,lavor,tlcenie hlavy o stenu a zem...}.takze ti,kt.si zakryvaju oci,zite si dalej blaho a tych kt. sa snazia od toho utiect alebo pomoct vela stastia

bara

OK, sama pracujem a zijem v zahranici...viem ti mozno pomoct s pracou aspon na leto. Angl. jazyk povinny.. napis mi mail ak mas nejake otazky. balbolka2002@yahoo.com

ifka

musis najst nejake riesenie.aj keby co bolo!!ja mam kamaratku,ktora ma nenormalnu matku.ta je fanaticky nabozensky zalozena a zmlatila svoju 50rocnu!!!!dceru tak,ze je vlasy vysklbala.zda sa vam to iste divne,ale pokial mate od detstva namiesto vychovy teror,nenajdete silu s tym bojovat.takze otazocka,cim skor to vyries,lebo lepsie to nebude.a nie,nema najmensie pravo ty mlatit.skus zavolat na nejaku linku pomoci,nech ti poradia.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šibnutá mater - Fórum - ZDRAVIE.sk