Šibnutá mater

tanicka:)))

suhlasim s Aginou.....nenapísala si dôvod prečo ta tak bije...tak neviem, kde je ten problem,lebo pre nic za nic by ta určite nebila...tomu sa mi nechce veriť

agina

Ja si naopak myslim, ze nic sa nedeje len tak.Otazocka pozname len stanovisko z tvojej strany, v podstate sme sa ani nedozvedele, preco to matka urobila.Ja si myslim, ze mama by ta nezbila len tak pre nic za nic z roztopase.Vacsinou matky svoje deti miluju a chcu pre ne to najlepsie, aj ked sa nam to niekedy nezda.Miluju nas aj vtedy, ked nam daju nejaku tu facku, alebo pohlavok.Mama tio mysli urcite s tebou dobre.A tak si myslim, ze tvoje spravanie zrejme nebolo v medziach normy, sudim tak uz podla zalozenej temy.
Ak si samostatne zarabajuca osoba, nevidim dovod, preco by si nemohla odist niekde do podnajmu. Alebo si v 25.rokoch stale zavisla na rodicoch????

maatka

Nema ziadne pravo ta bit! ved ty si rozumna a inteligentna osoba,nie si zviera!ako to,ze to stale trpis?ja viem,je to matka,ale ku zvieratam sa ludia spravaju milsie.Ja by som na tvojom mieste odisla z domu do zahranicia za pracou.su rozne agentury,ktore ti pomozu na startovacej ciare a splacat im to budes az z platu.budes samostatna,dokazes sama sebe,ze sa dokazes o seba postarat.nevahaj,kym si mlada a mas mozno guraz zacat odznova.drzim palce.

vikiii

si dospela zena,rozhodne nema ziadne pravo ta bit.a nemas nahodou starych rodicov alebo nejaku rodinu ku ktorym by si mohla ist?mozno by sa uvedomila keby si k niekomu isla.alebo si najdi nejaku robotu s ubytovanim ako povedala aj panca.

pito-1

Ludske prava to je pravda, ale co urobis,ak Ta vyhodi z domu.Pouvazuj na jej reakciu. Nedaj sa byt, ale co dalej. KED AJ ODIDES NEODHLASUJ SA ZBYTU. Pozri policajti zasahuju,az ked sa ludia zabijaju. Moja rada existuje nejaka linka pomoci,tam zajdi a porad sa.Je aj otazka co je pricinou tohot stavu.

caku

no toto poznam...mna mlati brat...neustale....ono v destve to boli take bratske bitky..ale teraz je to uz troska brutalnejsie..terorizuje celu rodinu....uz sa ho aj rodicia boja....

enya

Tu sa jedná o porušovanie základných ľudských práv. Nepoznám presne Tvoju situáciu, no treba ju riešiť. Ubližovať Ti nesmie nikto. SI ČLOVEK! Pouvažuj nad svojimi schopnosťami stav zmeniť. Východisko sa musí nájsť.

kacik

moj nazor je, ze v niektorych dost extremnych podmienkach diskusie nepomahaju, totiz ti cu vystupu ako terosti si castokrat neuvedomuju a hlavne nechcu pripustit co robia a tym terorizujucim nezostava nic ine len trpiet. A preto ti radim, aby si to nenechavala len tak, nikto nemam pravo bit ta, pretoze si jedinecna sama osebe, skus sa tomu postavit, len tak je nadej na zmenu. drzim palce

panča

nikto nema pravo bit nikoho..lenze deje sa to. Neda sa to riesit rozhovorom ? Pises, ze nemozes odist kvoli financiam. Skus pozriet inzeraty-byvaju pracovne ponuky aj s moznostou ubytovania