Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

5-HTP

hihi

Přípravek Felisio 425 je fytofarmakum, antidepresivum, v tobolkách.

Další informace Výrobce:
Salutas Pharma GmbH, Barleben, SRN.

Držitel registračního rozhodnutí:
Hexanel s.r.o., Praha, ČR.

Složení - účinné látky:
Léčivou látkou je suchý třezalkový extrakt (Hyperici extractum siccum) (3,5 - 6,0:1) 425 mg v 1 tobolce. Extractum siccum je připraveno extrakcí Herba hyperici (3,5-6,0:1) 60% (m/m) ethanolem.

Složení - pomocné látky:
Dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, mikrokrystalická celulóza, želatina, monohydrát laktózy, magnesium-stearát, natrium-lauryl-sulfát, bezvodý koloidní oxid křemičitý, mastek, sodná sůl měďnatého komplexu chlorofylinu (E 141), oxid titaničitý (E 171), červený a žlutý oxid železitý (E 172).

Kontraindikace:
Neužívejte Felisio 425, jestliže je Vám známo, že trpíte přecitlivělostí vůči kterékoli složce přípravku nebo pokud trpíte zvýšenou citlivostí vůči slunečnímu záření a u vážných depresivních epizod.

Felis 425 nesmí být užíván současně s následujícími léčivými látkami: - cyklosporin, takrolimus, indinavir a jiné inhibitory proteázy při léčbě HIV, irinotekan a jiná cytostatika, jiná antidepresiva.

Speciální upozornění:
Zvláštní opatrnosti při použití Felisio 425 je zapotřebí: U těžké a chronické deprese nebo při těžkých organických poruchách nervové soustavy je nutné se poradit s lékařem.

miso

a ak by som nadalej uzival Felisio 1x denne spolu s 1 kapsulou 5-HTP, nemalo by sa mi nic stat? alebo v pripade ze by som to s davkami prehnal ako by sa to prejavovalo?
k Felisio 425 som nasiel iba toto:
Léčivou látkou je suchý třezalkový extrakt (Hyperici extractum siccum)
(3,5 - 6,0:1) 425 mg v 1 tobolce. Extractum siccum je připraveno extrakcí
Herba hyperici (3,5-6,0:1) 60% (m/m) ethanolem.

RNG

Ako obvykle, na Felisio 425 nie je uvedene mnozstvo hypericinu, aktivnej latky z lubovnika(Hypericum Perforatum,
St Johns Wort), takze nemozem posudit ci je to dost alebo nie.
Hypericin je SSRI mechanizmus ucinnosti, tj nedovoli serotoninu sa reabsorbovat(zaniknut)
Moja zena berie v case stresu lubovnik(St Jonhs Wort) s obsahom hypericinu 0.3% a berie ho az 3 x denne 900 mg(3 x 3 kapsule). Nebere to pravidelne, len vtedy, ked na nu lezie nervozita alebo psychologicky tlak.
Tak ako pijes vtedy, ked si smadny.
...
Obcas vecer zoberia aj 5-HTP, ten vytvara serotonin a lepsie spi.

miso

RNG viete mi prosimvas poradit, mozem 5-HTP uzivat spolu s Felisio 425(lieciva latka: hyperici extractum siccum)? Uzivam ho zatial 1x denne.

valko

Aj ja by som to chcel vediet,lebo nikde na internete som nenasiel informaciu,ze by to bolo v predaji.RNG pisal,ze sa to da kupit cez jeho predajnu,ale v ponuke tento pripravok neuvadza.Tak fakt neviem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.