Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dorsiflex - skúsenosti

ojka

veľa nepomôžem, ale chcela som napísať aspoň toľko, že na dorsiflex si treba dávať pozor, ..... dlhodobé užívanie spôsobuje výrazné narušenie žalúdočnej mikroflory, tak to treba potom poriešiť cez probiotiká a jesť veľa jogurtov a pod.
ja som tie lieky radšej už viackrát odmietla...

alexandrifek

Ja som 8rokov postihnuty silnou svalovou tuhostou. Hlavne nohy a od pasa dolu ochrnuty. Moj neurolog mi ani nespomenul, ze by mi mohol pomoct Dorsiflex. No dnes ma to donutilo vyskusat ! Konecne sa mi ulavilo. Pripadam si ze mam chorobu " sialenych krav ", lebo doktori nevedeli zistit pricinu a ani to liecit nevedia. Prosim poradte, co by mohlo zabrat !?

ivanečenka

to len počas festivalu si dávaj tento režim, inak, ono to stačí len večer jednu potom - prvé dva dni 2-3 razy za deň, potom len večer(som po operácii krčnej chrbtice a dorsiflex je môj obľúbený:))))

ivanečenka

to jajajaja: pokojne užívaj ďalej dorsiflex, uvoľňuje svaly, treba dávať pozor na pohyb (aj na tanec), nesmie sa naň piť, dávaj si ho iba pred spaním, to pomáha

jajajajajaj

dnes som dostala dorsiflex spolu s aulin a algifen neo na stuhnutý sval na krku a šiju... ale po týchto reakciách sa ho aj bojím jesť lebo zajtra mám ísť na 3 dni na festival :/ neviem čo mám robiť... mám to začať normálne užívať?

poradiť

Začala som užívat DOrsiflex a Diclobene.
O 2 dni neskoršie som mala v noci svalové
kŕče a som podráždená.Ináč občas užívam
Xanax 0,25.Neviem,či môžem pokračovať
v liečbe alebo mám obmedziť.OD dlhoročného sedenia ma bolí posledný staveb hrbtice.

kuzlo

Som na dovolenke v Chorvatsku a uź po ceste ma zaćalo bolieť rameno aź lopatka. Asi od prievanu. plavanim som si to este viac rozdrazdila a teraz nemozem od bolesti vydrzat, ani dvihnut ruku, ani sa oblict.mam so sebou dorsiflex ale iba 5 tabliet. Jednu som uzila a mam pocit, ze sa mi na par hodin ulavilo. tak som vzala dalsiu na obed. dufam ze mi pomoze, bo ani pisat nemozem, tukam s lavou rukou.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dorsiflex - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk