Sposob chudnutia

guest :o)

anička.16 > V niečom možno majú tie mottá aj prawdu,ale to je už choré jest tie vreckovky namočené v citrónovej štave s tým jej asi nik nedá za prawdu.nech sa ide dat liečit na psychiatriu..lebo ked nie,tak umrie od hladu a možno aj otravy...(môj osobný názor)

anička.16

tlstásom : nie podla mna ty maš prawdu,čim je človek chudši tym je zdravši.
dam zopar rad,motta ktore to potvdzuju
berte si s toho priklad,lebo je to pravda a pravda sa tažko počuva...
tak tu su :

Tvoje stehná sa nebudú o seba šúchať, keď budeš chodiť.

Konečne budeš chudá "skinny girl"

Aj keď kamera pridáva päť kíl, ty budeš stále vyzerať skvelo.

Ľudia sa ťa budú pýtať, ako si udržať tak štíhle telo.

Tvoj tuk ti nebude prevýsať, keď budeš sedieť.

Nebudeš taká červená a prepotená, keď bude teplo.

Zmestíš sa do najmenších veľkostí.

Akékoľvek oblečenie bude na tebe vyzerať úžasne.

Budeš môcť byť sebavedomá.

Budeš môcť nosiť minisukne bez toho, aby ťa zavreli na psychiatriu pre nesvojprávnosť.

Keď porovnáš svoju hmotnosť s inými, tvoja nikdy nebude najvyššia.

Nebudeš "priemerná".

Tuční ľudia vyzerajú vždy hrozne keď cvičia, športujú alebo tancujú.

Všetci ti budú závidieť.

Všetci chalani s tebou budú chcieť chodiť.

Nebudeš sa musieť hanbiť a cítiť sa trápne, keď budeš kupovať sexy prádielko.

Budeš mať silnú vôľu, akú iní nemajú.

Budeš sa cítiť čistá, prázdna a ľahká ako pierko.

Slovo "tučná" bude na teba hovorené len v sarkastickom zmysle.

Pro-ana lifestyle dokazuje, že máš neskutočne pevnú vôľu.

Nedostaneš cukrovku.

Nikto nechce vidieť tučných tancovať.

Tuční ľudia sa páčia jedine tučním. Chceš vedľa seba prasa ako ty len preto, že si rovnaká?

Nechceš radšej skončiť v nemocnici s ťažkou mentálnou anorexiou ako v tábore pre tlsťochov?

Tučných ľudí si niekto všimne len vtedy ak prekážajú vo výhľade.

Jedine štíhli ľudia sú šarmantní.

Každý môže mať "vnútornú krásu", ale len málokto ju dokáže preniesť aj na vonkajší zjav

čudujem_sa :-o

tlstásom : chudera jedna !!!
ako to len vreckovky namočené v citrónovej šťave alebo pomarančovej zješ cez den? ved ty nie si štíhla ani chuda nie si, Ty si chodiaca kostra
alebo čo len duša do teba chodi prespavat !!
a ešte si mysli o sebe že je tučna!
to je žart alebo si psychicky narušena osôbka ???!!!

tlstásom

Ja meriam 181cm a 53kg a myslím, že som tučná.....strašne....neviem tiež ako schudnúť...cez deň jem iba vreckovky namočené v citrónovej šťave alebo pomarančovej...chutí to výborne-ale asi by som to mala obmedziť...

bublinockaaaaaaaaaaa

Nom, jj barbi, ja narovnako,,,, dava dole stehna elen neviem kao, asi na to pojdem najhrosimi moznymi metodami, co uz:D

snad dam dost dole

barbinka

tak ja mám 164 cm a 55kg. No ja hrávam tenis 3-4krát do týždňa. Predtým som chodila aj cvičiť a môžem vám povedať, že sa mi zväčšili stehná. ako boli pevnejšie, ale cítila som sa strašne tučná. Prestala som chodiť teda do posilky a zostala som len pri tenise.

bublinockaaaaaaa

Ajoj dazdofka... Ja mam 164 a kilecka cca medzi 52-55 kolisaju, a tiez niesom spokojna, mam strasne velke stehna a boky jak slak, ono sa to nezda lebo ked napisem jkolko meriam a na to vahu vsetci si pomyslia ze aka chuda, lenze ja som velka,,, a to ze mam velke stehna mi nepovedal len jeden clovek, proste to chcem dat dolu!!!
Mozeme si nejak dopomoct.:)

[zruseny12]

Podla toho,co si napisala,mas idealnu postavu,dokonca este 1kg Ti chyba.Staci ked si budes udrziavat tuto vahu,a cvic aby sa Ti pekne este sformovala a spevnila postava a naco chudnut?uz budes podvizivena...ked viac schudnes.