Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypocitave mrchy? vsetky?

Príspevok v téme: Vypocitave mrchy? vsetky?
rodrigez

Zdravim vas... viem ze toto nie je moc o zdravi, ale tato stranka mi pripada ovela plnohodnotnejsia ako nejaky pokec a podobne. V kazdom pripade so zdravim to trocha spolocne ma, hlavne s dusevnou vyspelostou, alebo nevyspelostou (necham na vas). Pytam sa hlavne vas mile damy. To su vazne vsetky dnesne zeny vypocitave, sebecke mrchy? Uz si ani nepamatam, kedy som naposledy stretol niekoho, kto nie je zahladeny len sam do seba. Ak mam povedat konkretny pripad, co by ste si pomysleli o zene, ktora vam s uzasnym kludom len tak povie ze nevylucuje v buducnosti podvod... ze potrebuje nadstandardne fin. zabezpecenie a ak nieco take stretne je koniec a podobne blafi... podotykam ze vobec sa nemam zle, dokazem sa o seba velmi dobre postarat ale... taketo individua ja stretavam stale... uz sa ani neodvazujem s niekym novym zoznamit, asi sa odstahujem na druhu planetu... To si vazne kazda trochu krajsia zena mysli ze peniaze su stastie a stastie su peniaze? Ako to teda je? Vsetky ste take?

jajuskaa

peniaze rozhodne nie su najdolezitejsie....dolezitejsie je ciste svedomie,uprimnost,usmev,laska...a mne by ktokolvek mohol ponukat peniaze za nieco co nechcem ci neuznavam..u mna nepochodi...naisto...

rodrigez

goga no mas pravdu, najdu sa aj bezchrbtaci medzi nami. Asi to nema zmysel riesit, vsetci vieme o com hovorime. Mate pravdu, mozno netreba byt az tak narocny aj ked si myslim ze nie som . Jo a mam 25

agness

vsetky sme take...:)najlepsie je mat ferrari,zlatu kreditku,vlastnit nejaky ostrov,lietadlo a to ostatne vam dame my,potvorky v zenskom rode.tak veru.

jajuskaa

no jasne,ze su aj chalani aj baby co stoja fakt za to...presne ako tu uz viaceri podotkli,niekedy je tazke najst tu druhu polovicku,ktora k nam patri a skvele nas doplna,spravi stastnou nas a my ju....ale prave o to ide,ze pri treba byt trpezlivy a hlavne nezatrpknut...samozrejme nas musi aj fyzicky pritahovat to je tiez pravda:) a ja osobne vyhovorky typu ,,tento svet'' neuznavam....

goga

rodrigez, moj manzel odisiel kvoli peniazom za vraj bohatou zenou, a tiez sme mali vsetko co k normalnemu zivotu patri. Takze aj muzi sa taki najdu ak ta to potesi. Ak chces spoznat dobre baby tak klikni na clanok "opustil ma" a uvidis kolko dobrych,vernych, milujucich,sklamanych zivotom zien tam je... Ich chyba je asi v tom ze su az prilis dobre:-) Kolko mas rokov???

tvoja chyba

suhlasim s tatianou:-)aky typ zien preboha vyhladavas??nejake "narocne":-)ale v tom zlom slova zmysle samozrejme.pripusam ze taketo mrsky existuju.,a el ja som sa eset nestretla s takou.myslim ze ze je ich menej, nie urcite ako ty pises "vsetky" zeny.skus sa porozhliadnut po obycajnom dievcati, ci take sa ti nepozdavaju??ha??

tvoja chyba

suhlasim s tatianou:-)aky typ zien preboha vyhladavas??nejake "narocne":-)ale v tom zlom slova zmysle samozrejme.pripusam ze taketo mrsky existuju.,a el ja som sa eset nestretla s takou.myslim ze ze je ich menej, nie urcite ako ty pises "vsetky" zeny.skus sa porozhliadnut po obycajnom dievcati, ci take sa ti nepozdavaju??ha??

tatiana22

Možno si sa zahľadel iba do jedného typu žien... Nemyslím si, že všetky sme také. Sú aj pekné ženy s dušou , srdcom a morálkou. Neviem , či som krásna, pekná však podľa hodnotení som. Milujem svojho priateľa už 6 rokov, spoločne chceme stráviť budúcnosť . Nevadí mi, že nemáme ešte kde bývať, že nzarába ako suoperman hoci má VŠ , to príde, nepotrebujem karieristu, len milujúceho manžela . A nevera- to je tak úbohé o tom rozprávať, normálnych ľudí to ani nenapadne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.