Akne S.O.S korektor garnier

lizanka

napr.
-samotny tea tre oil-spociatku zabera, ale neskor prestane+mne spravil nakoniec paradny ekzem, btw pentium radil jeho riedenie, moj maly brat sa s tym raz hral a 1/2 flasticky vylial, takze ten maly vynalezca to dolial vodou a vobec ho netrapilo ze sa to VOBEC nezmiesalo.

-ten garnier korektor-mam cosi take doma-a je to uplna somarina

-sampon HaS na tvar-mozno je to chemikalia rovnako ako vacsina kremov, ale nie je to chemikalia usposobena na plet-toto som radsej ani neskusala-nechcem po case vyzerat ako Freddy Kruger

-Skinoren prezentoval ako dajaky zazrak, a pritom kozna vravela ze z jej pacientov zabera necelej polovici, mam osobnu skusenost

Nepamatam si presne co vsetko tu uz radil, ale ja osobne sama za seba mozem potvrdit, ze mne plet zhorsuje psych. napatie, margarin a malo vody.

axixi

ak máte naozaj problém s akné,výrobky z drogérií nepomôžu-vyhodené peniaze.Mám 24 a už som toho vyskúšala ozaj veľa-z drogérií,od kožnej,od kozmetičky.Najlepší je 100%ný Tea tree oil.Najmä na také "podkožné" vyrážky. Kvapka na postihnuté miesto stačí.Na také tie sos korektory a lokálne krémy už vôbec neverím... A pozri si ich zloženie-obsahuju len malé promile tých účinných látok... napr.čajovníkového oleja. Pridaj zdravú stravu: Ovsené vločky a podobné veci bohaté na zinok, vit.A a B-čka.. A žiadne vytlčanie zapálených miest..

dedo_vsevedo

lizanka-o akych pentiovych "blbostiach" rozpravas?ake mas konkretne na mysli?lebo pises to vseobecne,akoby kazdy jeho prispevok bol omyl.

lizanka

hohoho:ono Pentium nieco vyskusa, chvilu sa mu to pozdava, tak to hned vypluje na net...bez urazky, vsetko co vazne radite inym treba testovat dlhsie.

hohoho

paneboze vdaka za tvoj nazor lizanka...ak si precitas moje prispevky nizsie zistis viac..ale konecne niekto kto napisal aj nieco ine ako chcu vsetci pocut..

lizanka

Ja navrhujem dat si poradit skor od RNG nez od Pentia, pretoze to co radi Pentium mam povacsinou vyskusane a su to blbosti.

dedo_vsevedo

ako uz pentium poznamenaval v niektorej teme(mozno aj v tejto)prvy tyzden je dobre sa tymi vitaminmi tak trochu predavkovat.Jedna tableta obsahuje (zvycajne)100% DAVKU(ODD) ,ktoru telo potrebuje,preto by bolo vhodne uzivat tri tablety denne(zhruba dva tyzdne,a po dvoch tyzdnoch len rano a vecer)tak by ste zvysili prijem vitaminov na 300% ODD.ODD castokrat udava spodnu hranicu mnozstva,ktore telo potrebuje.