Akne S.O.S korektor garnier

veika

ja to nemam take hrozne a skusim aj tie vitaminy teraz ked mam garnier pure...da sa to kombinovat ze?a este somk tu citala ze moc im pomaha......no fuuj ani v najhorsom pripade!!!

sissa

pentium, jasne na silne akne to nezabera ale na mastnu uhrovitu plet so sklonom k obcasnym vyrazkam velmi.pomohlo mi to vzdy najviac, hoci som presla vsetkymi moznymi vyrobkami od klasickych DM-kovych cez drahe lekarenske po prirodnu kozmetiku. mam pocit, ze su tieto vyrobky tak prepchate vselijakymi zlozkami, ze to plet len zbytocne upchava a zatazuje.

pentium

mne pomohol tea tree oil,sampon head and shoulders,a teraz beriem len tak preventivne sumiove vitaminy,kamoske ktora mala velmi hrozne akne to pomohlo dokonale,uplne ma plet cistu a moze jest aj pit na co si len spomenie...ja to uzivam uz treti den ajem aj sladkosti vela aj vsetkeho co mam rad a zatial nic,ved uvidim,ale ked to jej pomohlo ,preco by nemalo aj mne...pretoze akne nemam,ale doteraz som si aj daval pozor na to co zjem,a to neni dobre,aspon pre mna,ked uz zijem len raz,tak preco si nedopriat vsetko na co mam chut...