Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerné ochlpenie - prosím poraďte

Príspevok v téme: Nadmerné ochlpenie - prosím poraďte
moničkaaaa

viem,že sa tu už problém nadmerného ochlpenia preberal,ale chcela by som vedieť,že ak mi lekár zistí hormonálnu poruchu a dá mi na to nejaké lieky,či chlpy vypadnú alebo len prestanú rásť a či z tých liekov môžem pribrať,no či majú nejaké vedľajšie účinky.
Zastavil by sa ich rast keby som začala užívať antikoncepciu? prosím ak má niektorá z vás z tým skúsenosti tak napíšte........prosím

abecedka

monicka ja ta velmi dobre chapem.ja mam tiez nadmerne ochlpenie a vobec to nieje prijemne.mam fuzy aj ked som zena a takisto aj po celom tele som zarastena.ako mam mamu presvedcit ze chcem ist na endokrinologiu?je to tazke s tym zit

vecernica

Prestanu rast.korienky sa neznicia ,ale nove sa nevytvoria.Nikde nie je napisane ze estrogeny za kazdu cenu robia nadvahu.Tam nie je priama umera.ak si mlada ,tak sa nemusis bat uz vobec,mnoho zien sa vyhovara na anitkoncepciu ze priberu...(to 1 kilo? snad neni vela)to ze priberu 5 az 10kg ..je len a len ich prejedanie.Antikoncepcia ,,je rozna,,a rozne ucinkuje.Niektora dokonca podporuje rast vlasov(diane 35)skus skor endokrinologiu ,su na to specialnejsie lieky

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadmerné ochlpenie - prosím poraďte - Fórum - ZDRAVIE.sk