Bolestivé líce - čo to je?

Príspevok v téme: Bolestivé líce - čo to je?
ingrida

Ahojte.

Už asi 3tí krát ma bolí vnútorná strana líca, úplne vzadu ústnej dutiny, mám to tam napuchnuté. Nemôžem poriadne ani ústa otvoriť. Bolí ma aj lícna kosť a dnes som si akoby pri mandli našla malú hrčku. Neviete o čo by mohlo ísť, či to mam nejaký zápal alebo čo....Ďakujem za odpovede.

karla1

necakaj kym sa to nezlepsi alebo zlepsi a chod hned.podla mna ta ale poslu na vyber mandli co nie je az take strasne pretoze mne ich tiez vyberali a odvtedy mam lepsiu plet a nie som skoro vobec chora. inac teraz ma napada ze ja som mala tiez hrcky a to boli vraj cisty ktore mi prepichovali takymi dost dlhymi ihlami,nebolo to nic prijemne ale prezit sa to dalo no ale lepsie je ked mam mandôle vonku

ingrida

vecernica, angínu som mávala často pred pár rokmi, tak určite by som vedela, ak by to bola angina..no uvidím, ak sa to nezlepší, tak bežím k lekárke..ale ďakujem za reakciu

vecernica

urcite s jedna o zapal. MOze to byt od zapalu sliznice ,slinnej zlazdy,svalu.angina. viroza,,,proste bez s tym za obvodakom.Moze sa ti to skomplikovat Urcite chod: da ti antibiotika

ingrida

agina, myslím, že so zubami to vôbec nemá nič. Neviem čo to je, ale dosť to bolí. V noci sa budím, nemôžem na tej strane ležať. A tá hrčka?