Mykoplazma a chlamydia pneumonia

danuska4561

prosim porate mi je to mozne aby sa mi opet ohlasili plucne chlamidie asi pred 6 rokmi som sa licila zhruba 9 mesiacov na chlamidie a podarlo sa ich uspat mozu sa znova zobudit co tomu predchadza davaju mi antibietika a zaroven mi zistili aj toxoplazmozu moze to mat nieco spolocne dakujem

RNG

Plesne a kvasne infekcie su dosledok oslabenej imunity. Cast z toho je z nespravnej skladby stravy(privela cukrov a inych sacharidov, prekyslene telo) , cast z nespravnej kolonizacie criev plesnami a kvasnymi infekciami.
Napravenim stravy a branim spravnych probiotik sa zmeni crevna flora na zdravu a produkujucu protilatky proti plesniam, kvasnym infekciam a inym nakazam v tele.
Spravne pracujuce telo sa len tak lahko nenakazi

smutny

Aešte niečo,zas otravujem že?? ale trápi ma to!! Dal som sa aj ja vyšetriť,robili my výter z trubice!! Keby my zistili že som mal alebo mám zápal moč.trubice,mohol som aj ja ju nakaziť?? na spomínané choroby?? čo je kvapôčková infekcia!! dakujem za odpoved!!!

smutny

Dakujem,za odpoved. Ale ešte by som mal jednu pripomienku.Moja žena mala dlhšie problémy,zdravotné,liečila sa aj na pleseň vo vagíne,mala oslabený imunitný sýstem,možno že prekonala aj zápaly močovej trubice,lebo ju štípalo pri močení!! mohli aj s týchto príčin vzniknúť chlamyg,mycoplasm,ureaplasm???

RNG

smutny, menovane nakazy nevznikaju ale prenasaju sa roznymi sposobmi.
Pohlavne je to samozrejme najintenzivnejsi prenos(vymena telesnych tekutin) ale aj ine su mozne, kvapockova infekcia, prenos dotykom atd.
Zalezi len, kolko ludi okolom,teba to ma a nakolko si ludom blizko.
Ti, co napr cestuju napchanou verejnou dopravou maju "svedske stoly" na nakazy kazdodenne.
A vyborny zdroj je cakanie v cakarnach u lekarov a nemozniciach.Tam mas na vyber vsetko....
Na virusy su specialne ucinne lietadla, tam sa vzduch recirkuluje a filtre nie su schopne zachytit vsetky virusy, takze po dlhsom lete som mal spravidla vzdy nejake problemy s dychacimi cestami, hlavne v zime.

radca

Smutny,

nie som sice lekar, ale podla dostupnych info sa plucna chlamydia velmi lahko siri vzduchom a podobne je to aj s plucnou mykoplazmou. Vacsina ludi ma tieto v sebe a zavisi len na okolnostiach ci sa nejako zacnu prejavovat. Velku ulohu hra pri tom zvzseny krvny cholesterol.

smutny

Prosím o radu!! prenášajú sa chlamygie,mycoplasma,ureaplesma výlučne pohlavným stykom? môže to vzniknúť aj zo zápalu močových ciest? alebo iné? môže sa to dostať do tela aj na wc pri styku z nečistotamy?? proste akí je ich pôvod vzniku!! prosím o odpoved odborníka,velmy my na tom záleží!! dakujem!!

tze

dakujem za rychlu odpoved RNG. v maji idem opat na odbery krvi. takze aj ked podla lekarov budem mat dobre vysledky, vychadza mi podla clanku chlamidie stale budu niekde vo mne. to je nejaky zacarovany kruh. :(

baška818

Ahoj popa.mam chlamidie uz od mala a nemozem sa ich zbavit.minuly rok som bola dokonca v nemocnici so zapalom pluc-chlamidiovou infekciou.je to zakerne,pretoze tieto bakterie stale pretrvavaju v tvojom tele aj ked ti doktori predpisu rozne lieky.uz rok a stvrt chodim po vseliakych vysetreniach pretoze chlamidie nie ze su zakerne,ale velmi oslabuju tvoj imunitny system-na mna sa nalepi kazdy virus co prejde okolo mna.nie je to nic prijemne kazdy mesiac nechat v lekarni 1500Sk na lieky a byt 2 tyzdne v posteli s hoci cim...chlamidie su prosto vo vseobecnosti bakterie,ktore sa bezne vyskytuju vo vzduchu a clovek,ktory ma znizenu imunitu ich dostane velmi lahko a uz sa ich tak lahko nezbavi:-(...popa,ak by si mala nejake otazky alebo by si sa chcela popytat na nejake rady napis mi na moj e-mail:baska81@szm.sk.drzim ti palceky...