Mykoplazma a chlamydia pneumonia

RNG

Pozri do tych spominanych tem, tam to bolo prebrane preco su klasicke atb. neucinne, preco vymysleli ucinny ale nie prilis prakticky 1 rocny protokol Vanderbilt/Wheldon a preco jedine odmaskovanim chlamidii a podobnych je nadej na vyliecenie.
To ale necakaj od beznej lekarky, tieto metody su prilis nove a zatial neprijate drvivou vacsinou lekarov, hoci su to vysledky ich kolegov-lekarov. Veci, na ktorych sa nezaraba prechadzaju do mediciny velmi pomaly, aj vyse 20 rokov. Na com sa ale zaraba, to prejde casto aj so zlymi ucinkami do praxe v skratenej dobe.

chlamydijka

RNG... no, vidis, ty hovoris ze su ake neprijemne,, aj asom bola u lekarky kde som nechala za jednu navstevu 500 sk len za to, ze mi oznamila ze tie chlamydije je zbytocne liecit z et sa nevylôieci,, TAK PRECO ????

RNG

tema uz bezala mnohokrat pod chlamidie aj pod autoimunne choroby.
Chlamidie nie su velmi prudka infekcia a vedia lezat v tele malocinne(ale predsa cinne!) dlhe roky a vedia sa maskovat, preto je ich tazko znicit. Ale postupom casu oslabia imunitu tela a znicia ho az do stavu "autoimunnych chorob" a tie si neprajte!

chlamydijka

Ajoj....
ja mam chlamydie uz asi druhy rok, mykoplazmu mi ASI uz vylecili, no chlamydiji ma nevedia zbavuit, povedali mi ze napokon sa mi ani nevylieciia a je mim uplne jedno, ze mi prave kvoli chlaymydiam vypadavju vlasy,juchu...
no,,, odporucam homeopaticku, vraj opmoze najkvalitnejsie