Mykoplazma a chlamydia pneumonia

xspace

ja tiez zapasim s boreliozou+chlam+mykoplazmy..napadlo mi to nervovy system a liecim sa u Durovskej + bylinna liecba. ide to velmi pomali k lepsiemu.

alfinko86

Monart - Mykoplazmy su riadne svinstvo, odporucam ATB a to kombinacie a na imunitu imunor. Pozor aby infekcia nepresla z akutneho stadia Igm do chron. stadia Igg, vtedy bude liecba dost komplikovana a zdlhava.

monart

Dobry den prajem,

mam 4 ročneho synceka. Stanovili mu mykoplazmu v prieduškach. Mame začat s ATB liečbou. Da sa bojovat aj inym sposobom, prosim poradte ako posilnit imunitu maleho človiečika bez Imunoru a Broncho Vaxom. Maly je dostatok ovocia a zeleniny a varime domacu stravu, uz naozaj neviem ako mu pomoct, vit C, Vit D, losos 1x tyzdenne, roznoroda strava, nema rad sladkosti, takze cukru ma malo, caj sladime medom. Neviem kde je chyba, ze stale sme v začarovanom kruhu diagnozy ,,oslabenej imunity,,

Pakovinka

Tiez mam problémy s mykoplazmamy chlamydiamy aj boreliozou uz od marca zacalo to unavou a akutnou bronktitidou kesel presiel a bolest klbou a unava ostali do dnes.. od oktobra beriem kombinaciu atb od pani doktorky Durkovskej.ma s tym niekto skusenosti?

alfinko

HelenMK, alternativna liecba je ta, ktoru ti napisal RNG, da sa vyliecit aj nou ale dost zalezi od toho ake silne tie problemy co uvadzas mas. Prir. liecba podla mna stacit nebude, chron. borel. + mykoplazmy + chlam. je to najvecsie svinstvo a sa len cudujem lekarom, ktory zistia, ze sa jedna o chron. borelu a pod, ze davaju od toho ruky prec, oni velmi dobre vedia ktora bije ale radsej povedia, ze to nic nieje a netrapte sa tym, cest vynimkam.

RNG

Na chlamidiu pneumoniae a boreliozu pomaha brat dlhodobo extrakt z olivovych listov (davka 3 x 300 mg oleuropeinu), serrapaptazu a kapky samento coumanda a banderol, 2 x 15 z kazdeho Na virusove zase pomahaju monolaurin(2 x 5 gramov) colostrum 2 x 10 gramov a pripadne par dni aj chaparal(2 x 1 gram a kvapky citralu(3 x 5 kvapiek lemon grass oil.) PO EBV si treba precistit a regenerovat pecen protokolom dr Berksona, aspon 3 -4 tyzdne.

HelenMK

Dobry den. Zistili mi chronicku infekcnu chlamydiu-pneumoniu a poslali domov z nemocnice a nic mi nedali. Dalej mi boli zistene nasledujuce infekcie:
Epstein-Barrova-infekcna mononukleoza,
Chronicka infekcna borelioza,
Pasovy opar,
Herpes Zoster,
E-Coli,
Oslabenu Imunitu,
a ze som chudokrvna.
Nedali mi ziadne lieky. Jediny liek som dostala na E-coli. Doteraz mam vsak bolesti. Na ostatne infekcie, ako Epstein B.mi doktorka povedala, ze to je dobre, ze mam take vysoke protilatky.
Vedel by mi niekto poradit, ci mam brat nejake lieky na spominane infekcie?Pripadne poradit lekara? Chronicku Boreliozu mi neuznali, tak ju neliecia. Od neurologa mam Lyricu[300mg/den].A od imunologa mam Imunor[1x/tyzden]. To su vsetky lieky,co mam.Moje symptomy: je ich vela: od bolesti pri prehltani,upchaty nos, neurologicke bolesti:v lavej strane hlavy,klby,svaly,unava,nechut pit/jest[3dl vody/den],nepamatam si, atd.Vie mi niekto pomoct?Dakujem.Helen MK