farba na vlasy hrôza!

aaadka

ak si si dala ciernu farbu a chces ju zosvetlit tak odporucam prmelirovat hustym tenkym melirom ale rozhordne sa s tym obrat na kadernicku.potom sa ta cierny postupne zmyje a nebude to posobit tak rusivo tmavo, toto je najlepsie riesenie a ziadne take ze celu hlavu odfarbit a nasledne zafarbit pretoze kazda farba dohneda sa vyzmyvava postupne a zacalo by to mat hroznu flakatu farbu tak to skutocne ani neskusaj.
za ten melir u kadernicky na dlhe vlasy zaplatis okolo 300-400sk ale je to ta najlepsia alternativa,potom pouzivaj vlasovu kozmetiku na suche a znicene vlasy a uvidis, dobre to dopadne.daj vediet

fluorid

pred štyrmi mesiacmi som si zafarbila vlasy na velmi tmavú hnedú farbu na 20 umytí - umývam si vlasy každý druhý den, teda odtvedty som si ich umyla približne 60 krát, ale farba nejde zmyt !! čo mám robit ? nepoznáte nejaký trik ako farbu z vlasov vytiahnut - niečo prírodné ? dakujem

lajla

čierna farba je prúser. skús nejaký ten týžden počkat,potom si daj spravit do toho melír.vlasi sa ti zosvetlia,aj ked nie uplne.poprípade si zvol dvoj-melír.kamoška skombinovala blond a červený odtien,bolo to super. neviem aký máš strih. ja mám teraz do pol hlavy hustý melír,ktorý mi dopadá na vlasy z čokoládovou farbou. som z tým velmi spokojná.neviem či si ma pochopila.

dudlik

Ahoj Dudlik, prave vcera som sa pytala kadernicky kolko to stoji. Myslim stiahnut tmavu farbu a nafarbit takou aku chces. A pocitaj s minimom 1.500,- Sk.

555

no ked mozem poradit tak z tou ciernou farbou pomalsie...radsej neexperimentovat a nechat nejaku chvilu tu farbu na vlasoch, kym aspon trochu sa nezmije...lebo v takych to pripadoch je skoda nieco robit, clovek by zbytocne znicil si vlasy, ani neodporucam ziadne zosvetlenia, lebo to dopadne zle a vlasy sa velmi znicia a budu krepovite, potom uz su nepodajne a zle upravitelne a popritom hrozne znicene, potom uz nic nepomoze iba ostrihat na kratko a nechat opet vlasy dorast..lepsia varianta ked chcete zostat pri dlhich tak nechajte to tak ako je kym to casom nepovoli a neodraste a najradsej sa poradit z dobrou kadernickou, ale z dobrou nie z takou co chce iba zarobit a znici vam ty este viac tym vlasy, novorim z vlasnej skusenosti...dajte si teraz pauzu a neexperimentujte ked mate krasne dlhe vlasy, lebo vlasy su ozdobou kazdej zeny ked su nadherne a ked chcete aby boli nadalej tak nechajte zatial cierne ked nechcete mat kopu sena na hlave a zli pocit...z pozdravom ika

ZyxerkA

z ciernej inu farbu nedostanes... jedine vytiahnutim farby peroxidom, a naslednym nafarbenim... ale dost to nici vlasy... neodporucam..

maťa

Teraz je nová farba od Loreal BRILANCE LUMINANCE,ktorá najprv odfarbí tmavé vlasy a potom ich zafarbí aj na bledší odtieň ako boli predtým.Viete mi poradiť,či to bude fungovať aj ked mám na čierno zafarbené vlasy?Martina