farba na vlasy hrôza!

mnamka257

vlasy sa ti znicia pri kazdom zafarbeni-znicili sa ti aj pri tomto.pokial to ale dopadlo hrozne, bez rychlo ku kadernicke

bara017

neviete mi odporucit nejaku farbu taky odtien co by sa podobal spinavej blond a chytila by mi na hnede vlasy s blond az bielym melirom? Ci to je bez sance aby to chytilo pekne?

certik...

ja som cista hnedowlaska... tiez som sa prefarbila na cierno a potom som skusala zas na blond..chytilo mi to na rysawo a bola to hamba a des... mnoo a ja nwm kolko treba casu na dalsie prefarbenie ae ja som sa dawala na hnedo na dalsi den ako som bola rysawa...takze tak...

liulka

ahojte ja som mala cierne vlasy farbene a prefarbila som sa na blod sama doma chytilo to na rysavo ale po 2och tyzdnoch som mala krasne blond a dodnes som blondina a vlasy mam pekne

luciqq

Punky:ja mam tiež čierne vlasy a chcem si dat ružovy melir...kupila som si take tužidlo ale nechotilo mi..ako to mam spravit?

akin

Ahojte a prosím pomôžte. Práve idem od kaderníčky ktorá mi robila melír a na nho mi dala nejaký modrý šampon vraj na zosvetlenie. Mám momentálne MODRÉ vlasy a tvrdila že sa to dá vymiť ale nejde to. Ako mám ísť zajtra do práce??Pomooc

tyrusqa

na tie odfarbovane vlasy potom uplne inak vlas reaguje!iba moje mi chyta pekne..nechavam ich odrast,nemam inu moznost.navyse su po odfarbeni fest znicene.

tyrusqa

miska:tuto proceduru mam uz dvakrat za sebou,no ale ani ti nerozpravam,ze ked som si dala svetlo hnedu,chytila mi do tmavo hneda az cierna!!bol to sampon od welly.a uz dlhsiu dobu som tam kde som bola.

miska

Ja som mala ciernu farbu a bez problemov mi ju odfarbila kadernicka,s melirovacim praskom ktory mi dala na cele vlasy,,akurat ze to chytilo dost nabledo,dorysava,a vyrastene vlasy som mala dlond,ale to je najmenej ,zafarbi si to predtym ako pojdes kadernicke,ona ti da aj nato pripravky aby sa ti vlasy neznicili,popripade ti ich hned aj zafarbi,ak by si nebola spokojna s odfarbenim,bye