Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mate niekto skusenost s "produktmi RNG"?

RNG

Na Lucenec treba volat 047 43 27274.
Mnoho ludi vola 421 47 ....a to na Slovensku nechodi, tak za vola zo zahranicia.Bratislavske je 02 4445 8810

usiko

no, ja tam volavam pravidelne, lebo vzdy si nieco priobjednam, pani zdvihne, aj ked neskor a je velmi mila. Skusenosti? Brala som Yam, Pupalku, Dong Quai a Damianu len 3 tyzne a dostala som menzes po 30 dnosch od poslednej...stalo sa mi to 1. krat v zivote, mam 30 rokov a vzdy som mala nepravidelny menzes.....a tento po 30 dnoch som ho dostala po vysadeni HAK, co by prave mal menzes meskat...neviem, ci je to od doplnkov ale verim tomu...

lizanka

povedali mi, ze dobierku posielaju vylucne z Lucenca. dnes v case pracovnej doby som tam v niekolkominutovych intervaloch 3x zavolala, nikto nedvihal, dovolam sa cez tyzden?

nara

ja som si objednávala na dobierku dva-krat , objednávala som viacero druhov pre moju rozvetvenú rodinku a nikto neprotestoval.Určite odporúčam.Sú to kvalitné výrobky za super ceny.

fiona

mam skusenosti a velmi dobre, zrejme ako mnoho inych z tohto fora. mne pride dobierka vzdy promptne do 2-3 dni, predavacky su veľmi ústretove. nehovoriac o tom, ze to mas na Slovensku cenovo priaznivy a dobry zdroj na doplnky, ktore u nas prakticky neboli. staci sa pozriet v zahranici v takychto obchodov a to ti hovori za vsetko.

RNG

To produkty RNG je jemne zavadzajuce , V menovanych obchodoch maju hlavne produkty megafirmy z USA, NBTY, ktore sa predavaju po celom svete pod rozlicnymi znackovymi menami(15+).
V Europe je to napr siet GNC, Nature,s Bounty a vyse 500 obchodov a internetova distribucia pod menom Holland and Barrett, hlavne v Anglicku.
Moj je len vyber z vyse 22 000 vyrobkov tejto firmy, kde sa snazim doviezt len klinicky osvecene zlozenia a za pristupne ceny pre Slovensky trh.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mate niekto skusenost s "produktmi RNG"? - Fórum - ZDRAVIE.sk