Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chudnutie

vilaamalka

.. no ja by som ku filmu velmi neodporucala musli ... jednak sa to vecer uz nema ... sacharidy su najlepsie tak do 13tej, max. 14tej hodiny...potom uz hlavne bielkoviny, zelenina... a jednak ani nevies pri tom filme, kolko toho zjes... ak je film fakt good :) ... skor chrumaj nejaku zeleninu.. taka fajna mrkvicka je super :)

rockerka

Racionalne jedz a 30min. do dna cvic. Cez vikend odporucam 45min. vytrvalostny cvik-beh,bycyklovanie, a dobre je plavanie. Po 18:00 jedz len zeleninu a ovocie, najviac nizkotucny jogurt. Ked pozeras good film, chrumkaj musli.

zuzana82

Dianka mila moja,ale ked sa nechces vzdat sladkeho,tak sa musis spokojit so svojou terajsou postavou.sem tam mozes,ale vzajomne sa to vylucuje.
rozhodni sa sama,ci ti to vsetko stoji za cokoladu...

lolitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

No,,, cvic...nepapaj masne a vyprazane a ziadne sladkosti, to je dobry prvy krok na schudnuite,,, chodievaj s kamoskami na aeobic, do posilky alebo jednoducho behavaj

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk