Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cukrovka?

Príspevok v téme: cukrovka?
kiw

Chcela by som sa opýtať,mám podozrenie na cukrovku,bývam unavená,smädná síce nezvyknem byť a na WC chodievam asi tak že to namna príde aj 3x za hodinu a potom nič...bola som aj na odber krvi ale nie kvôli cukrovke,s krvou robili normálne vyšetrenie,biochemickú analýzu a 2x serológiu.Volala som na výsledky a doktorka nespomínala nič s cukrom,žeby som mala zvýšený alebo znížený.Myslíte,že pri týchto vyšetreniach krvi sa zisťuje aj hladinu cukru v krvi??

glora

ak budeš mať cukor v moči tak ti zrobia glukozovy test na cukrovku.pri cukrovke by si schudla,a bola by si neskutočne smedna.

RNG

Neznervoznuj sa , nemas cukrovku, ta sa prejavi v krvi a glukozu vzdy meraju.
To su len nervy, pripadne nejaky maly zapal, ale ti ti odide aj samo, ked si das trochu odpocinku

kiw

No,na nete som si našla,že pri biochémií sa vyšetruje aj množstvo glukózy v krvi...keďže som ju nemala zvýšenú ani zníženú,cukrovku by som nemala mať,však?môže byť častejšie močenie aj výsledok veľkého stresu,ktorý teraz mám???

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cukrovka? - Fórum - ZDRAVIE.sk