Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

millii

giovany, nevadi to ziadnemu muzovi, ktory sa neboji porovnavania zo strany partnerky. Asi sa citis v niecom neisty, vo velkosti, vydrzi...

nexus

...milli , suvislo hovoris, suvislo.. :)
mytus panenstvo uz nikoho nezaujima...
taketo hodnoty ludia uz nesvetia....
akurat nejaki pokrytci, ale ti budu vzdy...

GiovanniX

millii nemam k tomu co velmi dodat,vies ako sa hovori ze z kurv1 je najlepsia manzelka:D len ja tomu moc neverim,kazdy si robi svoj vlastny zivot tak ako on chce,ked teba laka iny tak urcite daco nie je v poriadku s vami po sexualnej stranke,inak by ta nelakal iny.Ale to je len moj skromny nazor.Ludia su rozny.Nebudes ani prva a ani posledna ktora bude mat aj viac sexualnych partnerov.Len sa zaradis medzi ostatne "nepanny",ale x chlapcom to nevadi takze ziadny problem :)

millii

giovany, tomu sa hovori strach z porovnavania, mas obavy ze sklames skusenu zenu?:) Ja mam partnera uz niekolko rokov, s nim som prisla o panenstvo, prvy petting a vsetko a mozno prave preto mi v hlave stale vrta: ake by to bolo asi s inym? chcela by som to skusit. Takze mat pannu ako celozivotnu partnerku je na skodu, lebo nie je iste ci budes jej posledny v posteli:) tym nehovorim, ze moj terajsi partner nebude moj posledny, len ma to strasne laka...

GiovanniX

nexus,vies prv sa opytam a verim jej ze mi povie pravdu a ked nepovie lahko to zistim,ked pride nato....vsak mozes mat svoj nazor ja ti ho neberem :)100 ludi 100chuti :)kazdemu sa daco ine paci.

nexus

..giovanni, ako zistis, ci je panna? to sa robi lupou? :)) ja som pannu nemal, ani by som nechcel...taketo poziadavky moze mat len naruseny clovek :)
..a co ty robis tajnosti, kolko bab si pojal, mne je to take podozrive, jak tachometer na ojazdenej kare.. mam taky dojem, ze si nemal ziadnu..podla tych reci...
ale nic si z toho nerob, poznam tridsiatnikov, co si este nevrzli...