Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

cajik

jaaj no.. nejdem citat celu diskusiu.. ale poviem svoj nazor : ja som zacala v 16 a pol a teraz trochu lutujem ci co. bola to velka laska, no ale doteraz som mala viac partnerov, nie ze by som bola nejaka pozvolna, ale ked som uz potom mala vztahy tak nejak ten sex k tomu patril...
nie som sice clovek co zvykne lutovat veci ktore sa stali, lebo vtedy v tej dobe som to tak citila, ale bola by som radsej keby som si s niektorymi neperspektivnymi sex bola odpustila a mala by som tych "ciarok na stene" trochu menej :))

(p.s.: aby si to nikto nevykladal tak, ze som ich mala vela abo co)

nexus

..amalka, kamaratky radi vyuziju moznost niekoho zosmiesnit, aspon odputaju pozornost od vlastneho zhyraleho zivota :))

nexus

..amalka, dievca sa nema co citit trapne, nikto nemusi vobec vediet, ci je panna, alebo nieje...ked to vykeca kamaratkam, co to roztrubia, to je jej blbost...

dobra vila

pannou do 22 - jeejda, ty si fakt ako ja :D. Aj ja mam doteraz toho isteho priatela a tiez mam 24 rokov :D.

Nexus - tak z casti s tebou suhlasim, ani prilisne zakladanie si na tom nie je vyhra, lebo sa toho kludne dotycna ani nemusi dockat, vsakze?? Ale zas ist s niekym iba preto, lebo je to trend, alebo vyskusat, co to je zac, to je sproste!!! Ved to je uz uplne na smiech, ked sa 18rocne dievca citi trapne, ze este nemala priatela! Kam to spejeme?! Ved to je chore. Radsej nemat nikoho dlhsie, ako potom vyplakat, ze to bolo predcasne, ale s nejakym hlupakom. aka som len rada, ze ma toto nikdy netrapilo...
A tie co aj zacnu skoro, sa po case mozu zvycajne "pysit" peknym poctom sexualnych partnerov... ale tak vies, kazdy chalan leti na ine. Niekto na normalne moralne slusne vychovane a zalozene dievcata, iny moze na taku, ktora mu nohy rozlozi hned po dvoch rande... Aj to o niecom svedci... Myslim, ze ci dotycna mala, alebo nemala partnera, aj tak by sa niekomu nemala tak rychlo a iba tak odovzdat. Potom ze preco su potom nevery atd, ked aj baby su taketo lahke... A to ta ani baba nemusi vediet, ze je zadany, proste staci iba to, ze je "pozvolna". Neviem, ja byt chlap, tak sa mi to na babe iste nepaci.

nexus

..pannou, kazda cnost navyse je pekna, suhlasim :))
ved ja netvrdim, ze sa dievcata maju vrhat bezhlavo do dobrodruzstiev :)
ja len podpichujem tie, ktrore si na tom prilis zakladaju :)))

pannou do 22

Presne s tebou suhlasim dobra vila a akoby som to citala o sebe.
Prekvapene pohlady a myslenie si,ze klamem,ked som niekomu povedala,ze som este panna.Rada sa zabavam,som kominikativna a chalani mali o mna vzdy zaujem.
No vacsina ludi mala dojem,ze som min.vo svojich 20tich rokoch mala aspon 2-3 priatelov,o bozkavani ani nehovorim a milovanie,tak to mi verili len moji rodicia a najlepsie kamaratky.
Mozno by som rada vratila cas a uzila si ten pocit,ze som panna a nie som ako kazda druha.
Mam 24 a mala som jedneho sexualneho partnera,ktorym je moj priatel.Nehanbim sa za to a absolutne neriesim veci typu,asi je neskusena a bla bla bla.
Mile dievcata,ktore ste pannami,neponahlajte sa s tym.A ak si budete iste,ze je to ten pravy a chcete to,pockajte este 2-3 mesiace a az potom to urobte.Viac casu,lepsie a najma pomale spoznavanie je to najkrajsie na vztahu.

dobra vila

No.. ad1: neprecitala som vsetky prispevky, co sa tu dotycni ludia hadali... Ale vecer sa budem zrejme nudit, tak sa troska povrtam v tychto konflikt vyvolavajucich prispevkov.

Inac, nexus - musim ta uviest do spravnej miere. Panenstvo nema nic spolocne s tym, ci je dievca krasne a ci nie. Zalezi to od povahy. Nevidim nic zle na tom, co napisala "pannou do 22". Ved moze byt aj nejaka spatna 16-17tka, ktora ma vsak sebavedomie, vies sa predat, nemusi byt vobec pekna, len ma proste radodajsku povahu a je to tu. Proste niekede je to o doslova kurveni sa, prepac mi.
Mozno aj preto suhlasim s touto babou, lebo som bola nieco ako ona, nechodila som von pub-ovat, barovat. Bola som skor vecerny domased a STRASNE bojazliva, co sa tohto tyka. Pritom som strasne komunikativna, chalani ma balili odjakziva, a nemusis povedat, ze som namyslena, vobec nie som, ale bolo tomu tak... Ked som niekam asi raz za uhorsky rok vysla, tak som sa nemusela predavat, sklebit, vtierat sa, vyzyvavo sa obliect, proste stale bol o mna zaujem, ci vonku, ci v skole, ci na nejakom kruzku. Lenze som mala taku povahu, ze som sa necitila na tieto veci dlho pripravena, tak som nepolavila a neopatovala zaujem. Zlom prisiel aj u mna neskor, ale nevyspala som sa predsa s niekym iba tak... Uz som sa citila pripravena, ale tiez som si chcela pockat na toho "praveho", ktoreho aj uz aj mam, a mam doteraz. Spoznala som ho dokonca tak, ze som bola vonku s kamaratkou, ktora ma vkuse zacala vytahovat piatky a soboty von a zamiesali sme sa do cisto chalanskej bandy, kde som mala aj byvalych spoluziakov. Chodievali sme s nimi von a brali nas za uplne dracice, kedze ako vravim povahovo som uplne v pohode, komunikatvna, strasna showmanka... Nakoniec som sa dala dokopy s terajsim priatelom a mala som strasnu uzkost mu vlastne na nos zavesit, ze som s nikym este nespala, takze som mu to vlastne ani nepovedala! Len po urcitom case... zostal trosku zarazeny, lebo to vobec necakal :D, nikdy by to na mna nepovedal a aj sa obaval, kedze neskusenu nemal, tak mal trosku tremu :D...
Chcem tym povedat, ze je na jednolivcovi, kedy a ako to spravi a je jedno, kolko ma rokov... Podla mna to zalezi 90% na povahe. Ved aj silnejsie, minej pritazlive baby vidiet ruka v ruke s niekym, ked na to maju povahu, vedia balakat a balit...preco nie... A moze byt dievca pekne, len mat v sebe blok a strasny strach, mozno aj tym, ze si o nej kazdy mysli, ze to uz ma davno za sebou, tak ako toho casu si to mysleli o mne... Ved sa mi aj stalo, ze ked som mala iba 17 a poveedala som kamosovi, ze som nikoho este nemala, tak skoro odpadol, ze ako je to mozne, ze čaja ako ja je este panna... No tak uz vtedy som mala komplex, nieto este 4 roky na to :D.
A na margo veci este dodam, ze baby maju mnohokrat komplexy, ked vidia aky je trend...pritom je strasne vela starsich pán, sama take poznam, rovesnicky, ktore to este nemaju za sebou... Ale clovek je uz na tom tak, ze ked vidi tie male kocky soustat ostosest, tak maju komplexy... Pritom si myslim, ze pomer je vyrovany... nie je vobec rarita byt pannou nad 18, dokonca aj 20...
Je to kazdeho osobna vec, no ja si myslim, ze tie mlade baby by este mali pockat... ale tak nestaram sa, pokym sa nebude jednat o moju dceru :D