Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrasky na tvari

Príspevok v téme: Vyrasky na tvari
assys

Ahojte...

Mam nieco po 15 rokov..

Na tvari sa mi objavili asi pred 2 rokmi vyrasky.. VAcsinou su to male asi 1mm na cele a na nose hnede bodky tiez 1mm....

Niekedy sa mi objsavia aj tie zapaly ( cervene, na dotyk bolestive )... Ale to zriedka kedy...

Chodim ku kozmeticke, aby mi to cele precistila od toho hnusu ( hnis ci co to je v tych vyraskach )... Chodim tam kazdy mesiac.. Ona mi to sice pekne precisti, ze mam uplne peknu tvar, no ale po 2 tyzdnoch sa mi to zase zaspini...

Denne rano a vecer si umyvam tvar sirovym mydlom a natieram sirovym kremom...

Ono to zabera, no ale ako som povedal, po 2 tyzdnoch tam mam tie vyrasky spat..

Prosim o radu, ako tomu este zabranit.. Pls osvedcene metody, mozu byt aj vasse osobne skusenosti...

Dakujem za rady:)

ifka

ano,z vlastnej skusenosti.moj pomaly 14rocny syn nema ani jednu vyrazku na tvari.ale skoro vobec neje masove vyrobky.je v tom strasne vela svinstva,aby to dobre chutilo aj vyzeralo.a potom ti to kvasi v crevach.a v akom stave mas creva,v takom stave je aj plet.

assys

nooo ako sladkosti ani velmi nejem.. no ale myslis, ze je to tym masom? ja si ho davam rad... No, vravis z vlastnej skusenosti? lebo ak to vazne pomaha:) spravim preto vsetko:) inac dik za radu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrasky na tvari - Fórum - ZDRAVIE.sk