Bojím sa, že nás pri tom pristihnú...

jaja

ja mám 24 a moja mama chodí na večerné kontroly, akoby nechápala, že potrebujem súkromie- že som zdravá mladá žena, s priateľom sme spolu 1.5 roka, ale doma sa nedokážem uvolniť, iba ak sme sami...:-(( nejak nemám chuť s nou načínať túto tému, je to ich dom, tak to trpím.

deedee

Tak keď som ja prekonala strach v 18tich, že ma pri tom prichytia s mojim tak isto starým priateľom, tak to zvládneš aj ty. Veď to je normálne, robili a možno ešte robia to aj oni. Je to proste pud...

robi_si_z_vas_picu

Robi si z vas srandu, urcite dvaja dospelaci nearobia nikde a ziju s rodicmi a oni nevedia ze spolu ondaju... keby mali takych puritanov fotrovcov tak urcite ani nedovolia aby byvali spolu.

tatinka

jeminecky, prepacte ale... nevies kedy chodia tvoji rodicia domov?? nemate nikdy iste, ze budete doma sami?? ved to nie je mozne...a ak uz, tak ked ste doma sami a myslis ze by prisli domov, tak daj klucik zvnutra, potom budu zvonit, a ty sa stihes v pohode obliect...=))

1234567ja

skuste sexovat u nho doma,alebo sexujte v aute....alebo chodte na chatu a tam si to užite...stanovačka...mate svoj vek....aj tieto rady su realne nie?

hladam_radu

Nasi su silne veriaci, neprichadza do uvahy zatvarat sa v izbe, ked su doma. Ked nie su doma, aj tak sa vzdy bojim, ze pridu...Matka ma problemy so srdcom. Brať sa este nechceme...

vanilyeyes

hladam_radu - podla mna mate uz dost rokov na to, aby vasi rodicia vedeli, ze ked ste napr. zatvoreni v izbe, tak tam pexeso urcite nehrate ;) Popripade sa zamknite a je to :) Ved ste uz predsa dospeli, tak sa to hadam nejako poriesi