hadky vo vztahu

Príspevok v téme: hadky vo vztahu
adriana

S partnerom sa hadame za nepodstatne veci,vzdy si najde zamienku na hadku. Slubila som mu,ze pojdem s nim k lekarovi,ale potom som nesla,lebo som mala iny program a zabudla som na to. A za to sme sa pohadali a rozisli. Nemam uz sil riesit taketo nepodstatne veci.Neviem ako by riesil dolezitejsie veci. Sme spolu desat mesiacov a mam toho plne zuby.

vecernica

Stale je urazeny?To by uz mohol prestat---ale kludne mu daj este 2 tyzdne.Vraj (podla inych zien )to je cas kedy si to ma dat v hlave dokopy, ten maximalny cas. Aj mne sa osvedcili tie dva tyzdne.A hrozne pomohlo ,ze som sa uz nevenovala v msmkach tomu problemu tej hadke, ale pisala sm akoze nic,,ze co budem robit ,co varit ,,a aky super film som videla,,,a on pochopi,,,,,,,,,,,co by mohol stratit! CHce to trepezlivost, ak chces ahby sa vratil, tak teraz uz s nim nerozoberaj povahu a pricinu rozchodu, to si preberete ,v klude ked uz budete par dni zas spolu.

adriana

rozisli sme sa uz vela krat,ale vzdy sme to dali dokopi,vlastne on bol ten ktory prisiel prvy,ale teraz si myslim,ze uz ma toho dost a chce byt sam. Neodpoveda mi na sms,nedviha telefon....ignoruje ma a som z toho nestastna.Bojim sa,ze ho stracam. Uvedomujem si,ze to nema somnou lahke ale ja mam uz taku povahu. V kazdom vztahu som prezivala urcity stres a starch,ale pri nom pocitujem urcitu volnost,klud,nekontroluje ma a asi mi aj chyba ten stres,hadky.... Nechcem onho prist.

usiko

no, aj my mame obdobia, kedy sa velmi casto hadame a kedy sa nehadame vobec alebo len zriedka. Vies, ja som nasla chybu najma v sebe, ze som naladova a uvedomila som si ze moj partner robi vsetko preto, aby som bola stastna. Porozpravajte sa, co vas tazi, ako si vztah predstavujete, co vam vadi a co mate radi. S tym lekarom= mam pocit, ze chlapi maju vovseobecnosti strach chodit k lekarom, a preto ho vzalo, ze si na to zabudla. Ale aj tak, ako si mohla zabudnut, ved si veci napis...ved mozno si aj on uvedomuje, ze ty si nespolahliva....vies, co je pre teba nepodstatna vec, moze byt pre ineho hrozne dolezite...tymto nechcem ppovedat ze je to tvoja chyba, ale stoji za to sa nad vecami zamysliet a najst pricinu...muzi a zeny nikdy nebudu rozmyslat rovnako, takze to treba len nejako preklenut... a dohodnut sa...samozrejme, ak sa mate radi......

vecernica

:)) tak to ste asi podobny vztah ako my:)Stale sa rozchadzame pre nepodstatne veci, ale zda sa mi ze coraz dlhsie nam vydrzi stav kedy sa nehadame.Asi ste obaja temperamentny a dominantny.My sme sa uz naucili ze vlastne nas rozchod je len vymena nazorov(co iny nazvu hadka) a ze sa stale mame radi.Mne pomohlo uvedomit si co mi dava ten vztah a preco s nim chcem byt.Som o moc tolerantnejsia a robim kompromisy, hoci zo zatatymi zubami, ale ono sa to niekedy oplati a o probleme uz nevybuchnem ,ale si pockam tak 24 hod a po tom sa s nim o tom porozpravam. Proste chladim horucu krv...Rozmysli si ci s nim ches byt a preco...drzim palce