Bolave bradavky

Luke27

chalani kolko máte 14,15,16 rokov? To je normálka dospievate. bradavky sú citlivejšie a pod nimi je taká tvrdšia hrčka že? to je preto že v tele máme aj ženský hormón tím istým prechádzajú aj holky keď im začínajú rásť prsia, najprv sa zväčšia bradavky a následne sa v tej oblasi začne ukladať tuk, veď čo myslíte z čoho sú prsníky? veď keď holka priberie aj prsia sa zväčšia a keď schudne tak sa zmenšia, prečo asi plnoštíhle dievčatá majú väčšie ako štíhle? chalani kľud ono to prejde asi tak za 3mes. tam už nebude nič, to mal asi každý.

ethel

ak si dievča a máš pred menzesom mohlo by to byť normálne,ale hrčka tam nemá byť..takže nech si kto si,choď na sono!

courage

PROSIM VAS ASI TYYZDEN SI CIITIM V JEDNEJ BRADAVKE TAKUU HRCKU.....ALE IBA V JEDNEJ.............................DRUHAA MA TROCHA BOLI O NIECO MENEJ AKO TA DRUHA.PROSIM O POMOC

lokomotiva

tiez som s tym mal problem, ale uz nepamatam kedy, ale fest davno. nic nerob, ono to prejde, aj ked je to dost blbe...

martin12345

Vies co mam to aj ja nvm ci je to normalne ale bol som s tym pri doktorovy a on povedal ze to nevadi ze to pocase zmizne ale dost mi to aj tak prekaza ale myslim ze budem doverovat doktorovy.