Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

matka má psoriázu

luxina

L.A.B.! prosim ta ako sa vola ten homeopat?mohla by si opisat ako prebiehala tvoja leicba ? kedy ti to zacalo ustupovat, ake konkretne lieky si brala ako casto....aspon nieco odpis. ja ma ekzem a zacala som brat homeopatika pred dvoma mesiacmi vysledok je zatial dost kolisavy tak neviem co si mysliet

katuska510

Anett a ake doplnky vyzivy brali?aj moja mamina ma psoriazu a uz nevie kam sa ma pohnut,nic nezabera ziadne maste nic,diki vopred

l.a.b.

moja osobná skúsenosť, že nikto z mojic, predkov, ktorých si rodičia pamatali nemal psoriázu a ja som ju dostala. Chvalabohu som našla výborného homeopata a po roku a pol mi úplne zmizla

Anett

Ahoj Pearl, moj otec mal tiez psoriazu aj stary otec, ale moja sestra a ja ju nemame.Otec a aj stary otec si ju vyliecili. Brali doplnky vyzivy a uz rok sa im neobjavil ziadny flak.

poliewoocka

Psoriaza nie je geneticky prenosne ochorenie,zdedili ste mozno len predispozicie.Moze aj nemusi sa prejavit.Je to ako mat predispoziciu napr. na infarkt.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

matka má psoriázu - Fórum - ZDRAVIE.sk