Pavel Sima a jeho rady

Príspevok v téme: Pavel Sima a jeho rady
usmev

Nedavno som zacala citat knihu Pavel Sima, Za tajemstvim zdravi, kde sa nachadza vela rad. Zaujalo ma prve cistenie nosa vyvarom z praslicky a anizu. Je to bolestiva procedura. Na jednej strane posobi ta jeho strategia velmi zaujimavo ale na druhej strane, nie je to proti prirode dat si do seba roztok alebo caj priamo do nosovej dutiny celnej a nechat to tam posobit???
Ak sa niekto tymto vyplachom zaobera alebo pozna este ine, prosim, napiste ich.

martinmartin

Základná kniha je : Za tajemsvím zdraví s úsměvem, láskou a rozumem (5,42 Euro)
Nadväzná kniha : Příroda se vrací a odpouští (8,80 Euro)

martinmartin

Základná kniha je : Za tajemsvím zdraví s úsměvem, láskou a rozumem (5,42 Euro)
Nadväzná kniha : Příroda se vrací a odpouští (8,80 Euro)

martinmartin

Tak za prvé na začiatok, nezdanené peniaze? To vás trápi? Ja mu to doprajem a dúfam že si ich všetky užije a štátu nedá nič.
- A to vás netrápi že z tých vašich daní sa tu živí banda neschopných doktorov /VYNIMKAM SA TU VENOVAT NEBUDEM /, mamutie nemocničné ústavy ktoré nám našťastie postavili komunisti, lebo my za dvadsať rokov sme ich neboli schopný ani zrekonštruovať zo svojho ale keď tak z nejakých euro fondov za ktorých si samozrejme /tí čo platia dane samozrejme… pre NAIVKY/ niečo nie málo a viac ukradli a kradnú
- a živíte farma priemysel vraj super moderný ktorý vás dohnal pred dvere tohto skromného bytu a vadí vám že tam sedel skromný liečiteľ ktorému treba zaplatiť??? Pozrite sa na lieky ktoré vám naordinoval váš lekár čo stoja a hlavne asi nestáli za nič keď ste sa dostali sem a tú si budete otvárať ústa a závidieť??!!! Tu už vidíte čo čo stojí a do teraz ste boli slepí?!
Ja som sa sem dostal tak isto z bezradnosti, tri roky som mal problémy a doktori si na moju poistku užívali predpisovali drahé lieky dookola absolvoval som tie isté vyšetrenia dookola a jedol vitamíny z lekárne….výsledok samozrejme žiaden ….prečo lebo v tomto priemysle zameranom na obrat finanční málo kto chce vaše zdravie zaujíma ich len zisk a to podiely z receptov z predpísaných liekov z vyšetrení….exotické dovolenky v preklade odborné školenia …………..vaše zdravie a stav keď lieky vitamíny …nepotrebujete nie je v ich záujme áno až tento človek mi otvoril oči za tak málo za to aby ste sa nad tým zamysleli nad sebou nad systémom a prečítali ste si knihu, nielen jeho môžem vám poradiť aj na príklad práve teraz vyšla super knižka od myslím švédskeho autora VEDLAJSI UCINOK SMRT a naučte sa rozmýšľať vlastnou hlavou oplatí sa vám to a doprajte tým čo preto niečo robia v tomto priemysle sa točia také prachy že k pravde sa ťažko dopátrať
A že treba niečo robiť venovať sa sebe viac ako prehltnúť liek vitamín??? To je drzosť že to od vás niekto chce pre vaše zdravie, bol som v ordinácii keď Šíma dával obstreky malým deťom 5-6 ročným a vydržali to dospelý to nevydržíte?
Ja som sa k nemu dostal cez spolužiaka ktorému vyčistil deti z astmy čistím sa druhý rok a cítim sa lepšie, dostal som sem cca desať známych ktorý boli niektorý vo veľmi zlom stave, ale len jedna známa sa tomu naozaj poctivo venuje a má výsledky v jej prípade možno bolo šťastie že už po mesiaci prepla chov /má cca 50 siat,/ to z nej začalo ísť videla aké neuveriteľné veci sa môžu nachádzať v hlienovodoch stvrdnuté kusy hlienov ktoré jej bránili k dobrému fungovanie tela…a keď to človek vidí pochopí áno funguje to tak isto aj u mňa….ale áno pomer tých ktorý sa tomu venujú a byliny hodili niekde do kúta je u mojich známych zlý tak sa nečudujem že sú tu aj neg. reakcie…..už nevládzem písať zatiaľ sa tu majte Martin Polák

RNG

Telo tvori hlieny , aby mechanicky odtlacilo alergeny a mikroby zo sliznic, Vyplachy tieto zamorene hlieny vynesu z tela. Praslicka a aniz su mierne antimikrobialne, ale nie dostatocne na to, aby nakazu v nose a prinosnych dutinach uplne vynicili. Na to odporucam kvapky roztoku citricidalu a koloidnej striebornej vody na striedacku. Najlepsie je zautocit zaroven aj zvnutra pitim roztoku citricidalu a odhlienujuceho antimikrobialneho carvacrolu z oreganoveho oleja.
Oboje potlacaju nielen bakterie, ale aj plesne a kvasne infekcie,virusy a dokonca aj mykoplazmy a L-formy(na rozdiel od atb, ktore potlacaju len bakterie a aj to nie vsetky, cim podporia plesnove kultury a bakterie, na ktore nie su ucinne)

hlienka

Chcela by som sa opýtať IVKY 2102 aj ostatných ktorí mali problém s hlienmi či ten výplach s prasličkou im vyliečil tvorbu hlienov.Tento problém ma trápi roky a zatiaľ čo som vyskúšala nič mi nepomohlo ani lekári.Ak by to malo pomôcť tá suma je smiešna oproti tomu čo som už investovala do akupuntúry a rôzných dychových cvičení.Výplachy som robila slanou vodou. Hlieny sice vyšli, ale tvoria sa naďalej v prieduškách.ďakujem za úprimné rady.

ivonp

dobry den,
bola som pred tyzdnom 1.u pana Simu. Precitala som prvu knihu. Dnes som chcela 1.vyskusat vyplach nosa. Stihla som si dat 1ml do pravej nosnej dierky. A strasne to zacalo boliet, nic mi z nosa neslo. Ale ma boli prava polovica hlavy, az niekde od zahlavia az po pravu licovu kost. nemam teraz odvahu to znova skusat.
robila som nieco zle alebo je to normalne?
dakujem,

janulam

Dobry den, citam si tu vsetky prispevky a mozem povedat, ze ma niektore potesili a niektore dost sokovali. Ale co uz nie nadarmo sa hovori 100 ludi 100 chuti:-)Ja praslickujem uz rok a pol. V podstate mi praslickovanie zachranilo zivot. Diagnostikovali mi rakovinu vajecnikov. Po narocnej operacii ma cakala chemoterapia ktoru som absolvovala 9 mesiacov. Potom mi oznamili sokujucu spravu, ze budem musiet byt na chemoterapii uz po cely moj zivot. Vtedy som mala 31 rokov. Prestala som chodit do nemocnice a zacala som praslickovat a mozem povedat, ze sa citim vyborne a tesim sa zo zivota so svojim uz skoro 3rocnym synom. na p.Simu nedam dopustit nech si hovori kto chce co chce. A nejake peniaze ktore treba zaplatit su nic proti tomu ako sa citim. A este velka vdaka patri aj p.Sulejovej lebo jej rady a optimizmus mi tiez velmi pomahaju. Velka vdaka obidvom. DAKUJEM!!!

erasmus

je tu par dobre blbych prispevkov ospravedlnujucich udajnu nezistnost dotycneho pana. tak ak chcete poznat cloveka, ktory naozaj pride - nie z prahy, ale dokonca zo susic, co je este dalej - do blavy, do bojnic a do dalsich slovenskych miest zadarmo, tak je to marcel vanek. v porovnani s jeho nezistnostou je ryzovanie vasho liecitela vesmirna hamba. takze prosim vas, nepiste si prispevky sami sebe na vlastne ospravedlnenie. poznam osobne ludi, ktori u simu v senci boli a neboli vobec nadseni. ale zrejme boli taki znechuteni, ze radsej odisli a nic vam nepovedali. a ked sme uz pri plateni dani - pan sima zrejme zabudol, ze po jeho smrti pride tvrde uctovanie. ten kratky zivot s peniazmi sa raz skonci. ktovie, co si bude o svojom zarabani mysliet potom.

vyliečená

Reagujem na príspevok Janab.
Vážený pán alebo pani, je nehorázne Vaše osočovanie Pani do ktorej bytu ste prišiel/a/, ona Vás tam "nezvolávala", ani "ten liečiteľ". Vy ste sa sám/a/ musela prihlásiť, /natlačiť/ do toho bytu, ako uvádzate v príspevku. Ja som tam bola tiež a som veľmi vďačná týmto ľudom, ktorí robia dobrú vec. Mne veľmi pomohli v mojich zdravotných problémoch a vďaka ním som sa z toho všetkého dostala a teším sa dobrému zdraviu, ale výplachy s prasličkou anízom robím stále. Pre lekárov som bola iba "pokusný králik" Ako môžete napísať takú hlúposť, že ste za knihu zaplatil/a/ 1700.- Skk.To napíše iba neznalec, ktorý chce škodiť iným.Videli alebo stretli ste už takého ľudomila,aby robil niečo nezištne./Vy robíte niečo zadarmo?/asi iba osočujete tých ktorí pomáhajú chorým.
Vy by ste prišiel/a/ z Prahy na vlastné náklady a ešte zadarmo rozdával "múdre rady" v rámci prírodnej liečby.